Ötvös András
Nemzetisége: magyar
Színész (mozi)
 
Nyitva (2018)
 
 
Ki/Be Tawaret (2009)
Süti (2007)
 
Színész (TV)
 
 
Színész (színház)
 
Abigail bulija (Kamra, 2014)
 
Aliz! (Gárdonyi Géza Színház, 2008)
Az állhatatlan (Gárdonyi Géza Színház, 2008)
 
Az anya (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2007)
Arturo Ui feltartóztatható felemelkedése (Örkény István Színház, 2009)
 
Bethlen (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2007)
Canterbury mesék (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2006)
 
Cigánykerék (Gárdonyi Géza Színház, 2010)
Cigányok (Katona József Színház, 2010)
 
Családi játszmák (Belvárosi Színház, 2017)
A csemegepultos naplója (Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház, 2014)
 
A csemegepultos naplója (UP - Újpesti Rendezvénytér, 2019)
Csörgess meg! (Gárdonyi Géza Színház, 2009)
 
Dühöngő ifjúság (Belvárosi Színház, 2018)
Egy csemegepultos naplója (Orlai Produkciós Iroda, 2013)
 
Elkéstél, Terry! (Gárdonyi Géza Színház, 2009)
 
Felolvasóest és koncert (Szépművészeti Múzeum, 2007)
Fényevők (Katona József Színház, 2014)
 
Férjek és feleségek (Belvárosi Színház, 2018)
A filozófus (Katona József Színház, 2011)
 
A gondnokság (Katona József Színház, 2011)
Háztűznéző (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2007)
 
Hóhérok (Katona József Színház, 2017)
Homburg herceg (Örkény István Színház, 2009)
 
Isten előszobája (Kőszegi Várszínház, 2012)
Kaktuszvirág (Belvárosi Színház, 2019)
 
A kaméliás hölgy (Gárdonyi Géza Színház, 2009)
A karnevál utolsó éjszakája (Katona József Színház, 2007)
 
A két Korea újraegyesítése (Katona József Színház, 2014)
Kispolgárok (Katona József Színház, 2012)
 
Krúdy Gyula éjszakái (Óbudai Társaskör, 2013)
A makrancos hölgy (Kőszegi Várszínház, 2009)
 
Maya (Gárdonyi Géza Színház, 2010)
A Mester és Margarita (Gárdonyi Géza Színház, 2010)
 
Mojo (Belvárosi Színház, 2018)
A nép ellensége (Katona József Színház, 2013)
 
A nők iskolája (Katona József Színház, 2016)
Olympia (Gárdonyi Géza Színház, 2011)
 
Az oroszlán télen (Belvárosi Színház, 2017)
Oszlopos Simeon (Kamra, 2015)
 
Pestiesti (Krétakör, 2007)
Pinokkió (Katona József Színház, 2012)
 
Pokol (Merlin, 2007)
Second Life avagy Kétéletem (Hatszín Teátrum, 2018)
 
A selyemcipő (Gárdonyi Géza Színház, 2010)
Sirály (Katona József Színház, 2015)
 
Sugár bébi láv (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2006)
A törött nádszál (Gárdonyi Géza Színház, 2009)
 
Troilus és Cressida (Katona József Színház, 2005)
Ultonia (Katona József Színház, 2013)
 
Üvegfal mögött (Katona József Színház, 2013)
Vadméz (Belvárosi Színház, 2019)
 
A végítélet napja (Katona József Színház, 2013)
A velencei kalmár (Gárdonyi Géza Színház, 2008)
 
Virágos Magyarország (Kamra, 2012)
Virágos Magyarország (Katona József Színház, 2013)
 
W. úr üzen (Átrium, 2014)
Filmek a TV-ben
H
29
K
30
Sze
1
Cs
2
P
3
23:25
Keménykötésűek
amerikai akciófilm, 2001
23:30
A sasok szárnya
kín-hongkongi-amerikai életrajzi film, 2016
23:30
Visszatérés a kék lagúnába
amerikai kalandfilm, 1991
23:30
Agyas és agyatlan
angol-ausztrál-amerikai-kenyai akcióvígjáték, 2016
23:30
Copland
amerikai akciófilm, 1997
Ifjúsági/gyerek műsorok a TV-ben
H
29
K
30
Sze
1
Cs
2
P
3
23:30
Mr. Peabody és Sherman show
II. évad, 22. rész
23:30
Noddy kalandjai Játékvárosban
I. évad, 7. rész
23:30
Béci és Réci
izraeli-angol animációs sorozat (ism.)
23:31
Én és a lovagom
2016, I. évad, 101. rész: Hogyan mentsünk meg egy hercegnőt
23:40
Gumball csodálatos világa
2011, II. évad, 221. rész: Bunkófon
Copyright © 2020 Minnetonka Lapkiadó Kft.