Orosz Klaudia
Nemzetisége: magyar
Bábtervező (színház)
 
Az apuka (Kolibri Fészek, 2004)
 
Barackvirág (Budapest Bábszínház, 2003)
Gabi (Kolibri Fészek, 2008)
 
Gyermekjátékok (Kolibri Színház és a Bozsik Yvette Társulat, 2009)
A három kívánság (Kolibri Fészek, 2003)
 
Hoffmann és a megátalkodott felvilágosodás (Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház, 2018)
Ilka titka (Kolibri Fészek, 2003)
 
Róbert Gida és barátai (Csodamalom Bábszínház, 2011)
Tükörbohócok (Thália Színház, 2003)
 
Díszlet (színház)
 
Aki hűtlen, pórul jár (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2009)
 
A bagoly, aki félt a sötétben (Kolibri Fészek, 2016)
Bambi (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2009)
 
Bekkanko, a grimaszdémon (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2008)
A boldog herceg (Kolibri Fészek, 2003)
 
A diótörő (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2011)
Doktor Proktor és a Holdkaméleonok (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2013)
 
A dzsungel könyve (Pesti Színház, 2003)
Emil és a detektívek (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2010)
 
Fafeye, a tenger ész (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2004)
Gabi (Kolibri Fészek, 2008)
 
George Dandin (Kolibri Pince Színház, 2005)
Ilka titka (Kolibri Fészek, 2003)
 
János vitéz (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2012)
Kaláka Bábszínház (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2010)
 
Kastanka (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2005)
Kippkopp és Tipptopp (Kolibri Fészek, 2009)
 
Kirúgberúg (Kolibri Pince Színház, 2004)
A legkisebb boszorkány (Budapest Bábszínház, 2015)
 
Macska voltam Londonban (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2013)
Macskák társasága (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2006)
 
Mama kerestetik (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2006)
Marcipánmester (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2003)
 
Médea gyermekei (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2003)
Az óriáscsecsemő (Budapesti Operettszínház, 2019)
 
Parszifál titka, avagy a terepasztal lovagjai (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2007)
Semmiség (Kolibri Fészek, 2005)
 
Szentivánéji álom (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2010)
A trollgyerek (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2014)
 
Tükörbohócok (Thália Színház, 2003)
Jelmez (színház)
 
Aki hűtlen, pórul jár (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2009)
 
Az apuka (Kolibri Fészek, 2004)
Az aranygyapjas kaland (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2019)
 
A bagoly, aki félt a sötétben (Kolibri Fészek, 2016)
Bambi (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2009)
 
Bekkanko, a grimaszdémon (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2008)
A boldog herceg (Kolibri Fészek, 2003)
 
A diótörő (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2011)
Doktor Proktor és a Holdkaméleonok (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2013)
 
Emil és a detektívek (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2010)
Esznek-e a halottak epertortát? (Kolibri Fészek, 2019)
 
Gabi (Kolibri Fészek, 2008)
Helló, náci! (Kolibri Pince Színház, 2010)
 
János vitéz (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2012)
Kastanka (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2005)
 
Kirúgberúg (Kolibri Pince Színház, 2004)
Macska voltam Londonban (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2013)
 
Macskák társasága (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2006)
Mama kerestetik (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2006)
 
Médea gyermekei (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2003)
Az óriáscsecsemő (Budapesti Operettszínház, 2019)
 
Parszifál titka, avagy a terepasztal lovagjai (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2007)
Semmiség (Kolibri Fészek, 2005)
 
Szentivánéji álom (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2010)
A trollgyerek (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2014)
 
Tükörbohócok (Thália Színház, 2003)

Girly - Hullan Bea kiállítása.
Budapest, Deák Palota, szeptember 27. - október 4.

Marcela Trujillo illusztrációi.
Budapest, Cervantes Intézet, 2019. szeptember 25. - 2020. január 17.

Casa Activa - Lakner Antal kiállítása.
Budapest, Glassyard Gallery, szeptember 27. - november 30.

Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.