Molnár Zsuzsa
Nemzetisége: magyar
Díszlet (színház)
 
Alice Csodaországban (Budapest Táncszínház, 2005)
 
Beethoven IX. szimfónia (Szegedi Kortárs Balett és a Nemzeti Táncszínház, 2010)
A belső pokol (Szegedi Kortárs Balett és a Nemzeti Táncszínház, 2011)
 
Bolero (Budapest Táncszínház, 2009)
Carmen (Pécsi Balett, 2014)
 
Carmina Burana (Szegedi Kortárs Balett, 2003)
Carmina Burana (Szegedi Kortárs Balett, 2015)
 
Diótörő (Budapest Táncszínház, 2004)
A diótörő (József Attila Színház, 2017)
 
Homo ludens (Szegedi Kortárs Balett, 2005)
Koreográfus-vallomások (Budapest Táncszínház, 2011)
 
Lélekmorzsák (Budapest Táncszínház, 2011)
 
Megidézett Kárpátalja – Hágókon innen és túl (Magyar Állami Népi Együttes, 2014)
 
A mennyei város/A katona története (Szegedi Kortárs Balett, 2008)
Mikszáth különös házassága (Kisszínház, 2010)
 
Mikszáth különös házassága (Szegedi Nemzeti Színház, 2011)
Orfeusz és Euridiké (Pécsi Balett, 2015)
 
Otello (Pécsi Balett, 2011)
Pillangókisasszony (Szegedi Nemzeti Színház, 2012)
 
Pinokkió (Budapest Táncszínház, 2012)
Unisono (Szegedi Kortárs Balett, 2010)
 
Vizuális hangjegyek (Budapest Táncszínház, 2004)
Zerline, a szobalány története (Szegedi Nemzeti Színház, 2012)
 
Jelmez (színház)
 
Alice Csodaországban (Budapest Táncszínház, 2005)
 
Beethoven IX. szimfónia (Szegedi Kortárs Balett és a Nemzeti Táncszínház, 2010)
A belső pokol (Szegedi Kortárs Balett és a Nemzeti Táncszínház, 2011)
 
Bolero (Budapest Táncszínház, 2009)
Carmen (Pécsi Balett, 2014)
 
Carmina Burana (Szegedi Kortárs Balett, 2003)
Carmina Burana (Szegedi Kortárs Balett, 2015)
 
Csalóka Péter (Kisszínház, 2010)
Diótörő (Budapest Táncszínház, 2004)
 
A diótörő (József Attila Színház, 2017)
Homo ludens (Szegedi Kortárs Balett, 2005)
 
Koreográfus-vallomások (Budapest Táncszínház, 2011)
Lélekmorzsák (Budapest Táncszínház, 2011)
 
A mennyei város/A katona története (Szegedi Kortárs Balett, 2008)
 
Mikszáth különös házassága (Kisszínház, 2010)
Mikszáth különös házassága (Szegedi Nemzeti Színház, 2011)
 
Orfeusz és Euridiké (Pécsi Balett, 2015)
Otello (Pécsi Balett, 2011)
 
Pinokkió (Budapest Táncszínház, 2012)
Unisono (Szegedi Kortárs Balett, 2010)
 
Vizuális hangjegyek (Budapest Táncszínház, 2004)
Zerline, a szobalány története (Szegedi Nemzeti Színház, 2012)
 
Rendező (színház)
 
Simon Boccanegra (Szegedi Nemzeti Színház, 2013)
 
Színész (színház)
 
Angyalföldi ballada (József Attila Színház, 2015)
 
Az aranyember (József Attila Színház, 2013)
Arzén és levendula (József Attila Színház, 2016)
 
Balfácánt vacsorára! (József Attila Színház, 2003)
Bolond vasárnap (Karinthy Színház, 2003)
 
Cigánykerék (József Attila Színház, 2014)
Egy hölgy a Maximból (József Attila Színház, 2003)
 
A gyertyák csonkig égnek (József Attila Színház, 2018)
A három sárkány (József Attila Színház, 2015)
 
Kaviár és lencse (József Attila Színház, 2015)
Légy jó mindhalálig (József Attila Színház, 2017)
 
Moszkvai szépség (József Attila Színház, 2004)
A moszkvai szépség (Gózon Gyula Kamaraszínház, 2006)
 
A nagymama (József Attila Színház, 2012)
Nyakigláb, Csupaháj, Málészáj (József Attila Színház, 2015)
 
A Pál utcai fiúk (József Attila Színház, 2003)
A pillangók szabadok (József Attila Színház, 2018)
 
Sára holdja (Klebelsberg Kultúrkúria, 2009)
Történetek a bécsi erdőből (Szegedi Nemzeti Színház, 2004)
 
Tűvétevők (Monori Színház, 2012)
Az üvegcipő (József Attila Színház, 2017)
 
Veszek egy éjszakát (József Attila Színház, 2016)
Vidám kísértet (Vecsési Színház, 2003)
 
Játék
1977. A fiatal amerikai Susie Bannion (Dakota Johnson) Berlinbe utazik, hogy csatlakozzon a nagyhírű Markos Tanz Companyhoz. Ahogy megérkezik, a társulat egy másik tagja, Patricia titokzatos körülmények között eltűnik.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.