Molnár Csaba
Nemzetisége: magyar
Színész (TV)
 
 
Koreográfia (színház)
 
 
Dekameron (SÍN Kulturális Központ, 2014)
Nyúzzatok meg (Trafó, 2013)
 
Az ökör (SÍN Kulturális Központ és Trafó, 2016)
 
Rendező (színház)
 
CMMN SNS PRJCT (MU Színház, 2017)
 
Eclipse (SÍN Kulturális Központ és Trafó, 2015)
Pán Péter (Karinthy Színház, 2009)
 
Pán Péter (Óbudai KK - Óbudai Kulturális Központ, 2009)
Színész (színház)
 
 
Akkor majd a gólya (Nemzeti Táncszínház, 2019)
Arborétum (OFF Társulat, 2005)
 
Ármány és szerelem (Budaörsi Latinovits Színház, 2014)
Árnyékország (MU Színház, 2004)
 
Basse dance (Hodworks, 2012)
Basse danse (Hodworks, 2011)
 
Borsógörgető (Szkéné Színház, 2009)
Bozontos csillagok (OFF Társulat, 2005)
 
City (Bloom!, 2010)
Csak úgy... (Honvéd Színház, 2004)
 
Csepptemető (MU Színház, 2004)
Dagály – groteszk váltó (Finita la Commedia, 2009)
 
Deeper (Trafó, 2017)
Dekameron (SÍN Kulturális Központ, 2014)
 
Délibáb (MU Színház, 2019)
Egerek és emberek (Madách Színház, 2003)
 
Egyszer volt, hol nem volt.hu (Scallabouche Színház, 2013)
Első éjszaka avagy utolsó (Örkény István Színház, 2004)
 
Farkas kontra Piroska (Szikra Bár, 2010)
 
Figyelem (Company ST - Gál Eszter Együttese, 2006)
Finito (Magyar zombi) (Pinceszínház, 2016)
 
Grace (MU Színház, 2018)
Ha egy éjszakán két utazó (Trafóklub Pince, 2014)
 
A halandóság feltételei (MU Színház, 2014)
HelyzetjelentésM – BY the way (Bakelit Multi Art Center, 2010)
 
A hetvenkedő katona (Teatro Capriccio Sátorszínház, 2003)
Játsszuk azt, hogy játszunk! (Scallabouche Színház, 2014)
 
A jó pálinka itassa magát (Budaörsi Latinovits Színház, 2009)
Kakukkfészek (Madách Színház, 2003)
 
Kaméliás (Thália Színház, 2010)
Kávécsarnok (Piarista kápolna, 2006)
 
A képzelt beteg (Budaörsi Latinovits Színház, 2014)
Képzelt beteg (Budaörsi Latinovits Színház, 2014)
 
Kilencedik ecloga (Filter Performance, 2008)
KITTY 2012 (Molnár Csaba, 2011)
 
Közel a vég (Bloom!, 2012)
Közelebb (Closer) (Merlin, 2011)
 
Mario és a varázsló (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2006)
Mátyás mesék (Honvéd Színház, 2006)
 
Mestermunka (Nemzeti Táncszínház, 2019)
Micimackó (Budaörsi Latinovits Színház, 2008)
 
 
Nyúzzatok meg (Trafó, 2013)
 
Pandóra szelencéje (Trafó, 2019)
Pirkad (Trafó, 2013)
 
Pirkad/Dawn (Hodworks, 2017)
Pistipistipistipisti (Jászai Mari Színház, 2006)
 
A ragaszkodók (Pécsi Horvát Színház, 2005)
A ragaszkodók (Honvéd Színház, 2005)
 
Sunday (Trafó, 2018)
Szíkölök (Honvéd Színház, 2006)
 
Szociopoly (Szputnyik Mentőcsónak Egység és a "GYERE" Gyereksegély Egyesület, 2015)
Szociopoly (Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház, 2016)
 
Szólók (MU Színház, 2017)
Tame game (Bloom!, 2011)
 
Titi Táji Táncok (MU Színház, 2004)
Tropical Escape (Trafó, 2020)
 
A trükk (Karinthy Színház, 2008)
Tudós nők (A ragaszkodók) (Honvéd Színház, 2005)
 
Tűzoltó (Piarista kápolna, 2006)
Úgy éltem életem... (Filter Performance, 2009)
 
 
Városi Ferenc szerelme (Trafó, 2013)
 
Vörös (Gangaray Dance Company, 2006)
 
Copyright © 2020 Minnetonka Lapkiadó Kft.