Előadások műsoron
0
10 (Radnóti Miklós Színház)
 
23 perc (Jurányi Ház)
40! – avagy Véges élet (Jurányi Ház)
 
A
Alkésztisz (MU Színház)
 
Álommese (Kívül-Belül) (Kolibri Fészek)
Andromakhé (Örkény Stúdió)
 
Anyám orra (Szkéné Színház)
Anyám tyúkja 2. (Örkény István Színház)
 
Anyám tyúkja (Örkény István Színház)
Az aranygyapjas kaland (Kolibri Színház)
 
Arckép-Élőben (Hatszín Teátrum)
Azt meséld el, Pista! (Örkény Stúdió)
 
B
 
Becéző szavak (Belvárosi Színház)
 
A bolond lány (Karinthy Színház)
Bors néni (Kolibri Színház)
 
Bunyósszív (Kolibri Pince és Teázó)
 
C
Cigány magyar (Jurányi Ház)
 
Csáó (Jurányi Ház)
A császárfiú álma (Kolibri Színház)
 
A csemegepultos naplója (Jurányi Ház)
 
Csoda és Kósza (Örkény István Színház)
D
A démon gyermekei (Szkéné Színház)
 
Diggerdrájver (Örkény Stúdió)
Diótörő (RS9 Színház)
 
A Dohány utcai seriff (Örkény Stúdió)
 
E
Édes Anna (Örkény István Színház)
 
Az egérfogó (Belvárosi Színház)
Egy apró kérés (Belvárosi Színház)
 
Egy német sors (Hatszín Teátrum)
Egy őrült naplója (Jurányi Ház)
 
Egy piaci nap (Radnóti Miklós Színház)
 
Életrevalók (Játékszín)
Eleven éjszaka (Szkéné Színház)
 
Elhanyagolt férfiszépségek (Radnóti Miklós Színház)
Emma csöndje (Kolibri Színház)
 
Én, Iphigénia (Radnóti Miklós Színház)
 
EztRád (Szkéné Színház)
 
F
A félőlény (Karinthy Színház)
 
G
Gloria (Radnóti Miklós Színház)
 
Gólyakalifa (Jurányi Ház)
 
Gutenberg! (Karinthy Színház)
H
Hamlet (Örkény István Színház)
 
Hatan pizsamában (Játékszín)
A hattyú (Örkény István Színház)
 
Hengergő (Kolibri Színház)
Hitted volna? (Belvárosi Színház)
 
Hűség (MU Színház)
I
I. Erzsébet (Szkéné Színház)
 
Izgass fel! (Hatszín Teátrum)
 
J
János vitéz (Kolibri Színház)
 
Játsszunk Háry Jánost! (Kolibri Színház)
 
K
Kaktuszvirág (Belvárosi Színház)
 
Kerekítő manó és az évszakok (Hatszín Teátrum)
 
Kertész utcai Shaxpeare-mosó (Örkény István Színház)
Két néni, ha megindul (Örkény Stúdió)
 
Ketten (Jurányi Ház)
Kettős: játék (Kolibri Színház)
 
Kezdhetek folytatódni (Radnóti Miklós Színház)
Kippkopp gyerekei (Kolibri Fészek)
 
Klamm háborúja (Kolibri Pince és Teázó)
Klotild néni (Karinthy Színház)
 
Kölcsönlakás (Játékszín)
 
Kukacmatyi (Kolibri Fészek)
Kurázsi és gyerekei (Radnóti Miklós Színház)
 
L
 
 
Legénybúcsú (Játékszín)
A legyek (Örkény Stúdió)
 
Legyen a feleségem (Játékszín)
A lélek legszebb éjszakája (Örkény Stúdió)
 
Lenni vagy nem (Jurányi Ház)
Leszámolás velem (Jurányi Ház)
 
Lököttek (Karinthy Színház)
Lót – Szodomában kövérebb a fű (Örkény István Színház)
 
love.hu (Hatszín Teátrum)
M
Macbeth (Örkény Stúdió)
 
Macbeth (Szkéné Színház)
Macska voltam Londonban (Kolibri Színház)
 
Magyar akác (Radnóti Miklós Színház)
Mario és a varázsló (Kolibri Színház)
 
Második nekifutás (Karinthy Színház)
 
Megáll az idő (Jurányi Ház)
Megyek utánad (Jurányi Ház)
 
A mélyben (Örkény István Színház)
 
Menopauza (Játékszín)
Mi és ők (Jurányi Ház)
 
Mi történt Baby Jane-nel? (Hatszín Teátrum)
Mimózáék (Karinthy Színház)
 
Minden jót, Elling! (RS9 Színház)
 
MOLIÉRE – the passion (Radnóti Miklós Színház)
N
A nagy füzet (Szkéné Színház)
 
Nagy vacsora (Jurányi Ház)
Ne most, drágám! (Belvárosi Színház)
 
Nehéz (Szkéné Színház)
Nyolc nő (Játékszín)
 
Nyolckor a bárkán (RS9 Színház)
O
 
Az ördög (Karinthy Színház)
Az örökség (Jurányi Ház)
 
Őrültek, haza! (Hatszín Teátrum)
P
Patika (Örkény István Színház)
 
A piszkosak (Karinthy Színház)
 
Prah (Hatszín Teátrum)
Primadonnák (Játékszín)
 
S
 
Second Life avagy Kétéletem (Hatszín Teátrum)
Secondhand (szovjetűdök) (Örkény István Színház)
 
A Sötétben Látó Tündér (Örkény István Színház)
Spárga-tengeralattjáró (Kolibri Fészek)
 
Square (RS9 Színház)
Süsü, a sárkány kalandjai (Hatszín Teátrum)
 
Szemünk fénye (Belvárosi Színház)
A szerelem zsoldosai (Jurányi Ház)
 
A szerelmesek házai (Radnóti Miklós Színház)
Szerepeink (Belvárosi Színház)
 
Széttépve (Belvárosi Színház)
A szőke ciklon (Játékszín)
 
Szövegséták Esterházyval (Radnóti Miklós Színház)
T
Tanár úr, kérem! (Karinthy Színház)
 
Tartuffe (Örkény István Színház)
Tekergő (Kolibri Fészek)
 
Teljesen idegenek (Játékszín)
Tipli (Kolibri Pince és Teázó)
 
Titkaink (Szkéné Színház)
Tizenegyes kórterem (RS9 Színház)
 
Többszörös orgazmus (RS9 Színház)
Toldi (Szkéné Színház)
 
Tortúra (Karinthy Színház)
Tóték (Örkény István Színház)
 
U
Az úgy volt... (Hatszín Teátrum)
 
Az üvegbúra (Örkény Stúdió)
V
A vád tanúja (Játékszín)
 
A vágy (Radnóti Miklós Színház)
Valódi hamisítvány (Belvárosi Színház)
 
 
Vénusz (Hatszín Teátrum)
 
Veszélyes forduló (Karinthy Színház)
 
Virágot Algernonnak (Játékszín)
W
Woyzeck (Szkéné Színház)
 
Y
Yerma-sorsok (RS9 Színház)
 
Z
Zűrzavar 2045 (Örkény István Színház)
 
Copyright © 2020 Minnetonka Lapkiadó Kft.