Előadások műsoron
0
39 lépcsőfok (Játékszín)
 
70, Girls, 70 - Nercbanda (Karinthy Színház)
A
Ádám almái (Pesti Magyar Színház)
 
Ahogy tetszik (Kamra)
Akit az istenek szeretnek (Szkéné Színház)
 
Albérlet az asztal alatt (Zuglói Civil Ház)
Álomgyár (Dreamworks) (Nemzeti Színház)
 
Anyám tyúkja 2. (Örkény István Színház)
Anyám tyúkja (Örkény István Színház)
 
Aranyozás – Költők Arany Jánosról (Örkény István Színház)
Ascher Tamás Háromszéken (Katona József Színház)
 
Audiencia (Pesti Színház)
Azt meséld el, Pista! (Örkény István Színház)
 
B
Bádogdob (Kamra)
 
A bajnok (Katona József Színház)
 
Bányavakság (Szkéné Színház)
Berlin, Alexanderplatz (Katona József Színház)
 
Beugró (Játékszín)
Bihari (Katona József Színház)
 
Bizánc (Újszínház)
Bóbita (Kolibri Fészek)
 
Bogyó és Babóca (Kolibri Fészek)
A bolond lány (Karinthy Színház)
 
A bolondok grófja (Újszínház)
Borisz Godunov (Katona József Színház)
 
Bors néni (Kolibri Színház)
Bűn és bűnhődés (Vígszínház)
 
 
C
Caligula helytartója (Nemzeti Színház)
 
Cyber Cyrano (Kolibri Pince és Teázó)
Család ellen nincs orvosság (Vidám Színpad)
 
Csoda és Kósza (Örkény István Színház)
Csoda korban élünk (Szigliget) (Thália Színház)
 
A csomótündér (Budapest Bábszínház)
D
DeGeneráció (Karinthy Színház)
 
Délután a legjobb (Vidám Színpad)
A démon gyermekei (Szkéné Színház)
 
Die Päpstin – A pápanő (József Attila Színház)
Diggerdrájver (Örkény Stúdió)
 
A Dohány utcai seriff (Örkény Stúdió)
 
Donizetti: Rita (Dunapark Kávéház)
E
Az édes teher (Magyar Táncművészeti Egyetem)
 
Egy komcsi nyanya vagyok (Katona József Színház)
Egy piaci nap (Radnóti Miklós Színház)
 
Életrevalók (Játékszín)
Elnöknők (Kamra)
 
Az ember tragédiája (Budapest Bábszínház)
 
 
Ex (VII. Olivér) (Újszínház)
Ezeregyév (RaM Colosseum)
 
EztRád (Szkéné Színház)
F
Fácántánc (Szkéné Színház)
 
A fajok eredete (Szkéné Színház)
 
Filuména házassága (József Attila Színház)
 
A funtineli boszorkány (Újszínház)
 
G
Grace (MU Színház)
 
H
Hallgatni akartam (Vígszínház)
 
A halottember (Szkéné Színház)
Hamlet (Örkény István Színház)
 
Hamlet (Vígszínház)
Hamupipőke (Karinthy Színház)
 
Hangemberek (Újszínház)
Harisnyás Pippi (Pesti Magyar Színház)
 
Három esős nap (Belvárosi Színház)
A hattyú (Örkény István Színház)
 
Házasság Palermóban (Nemzeti Színház)
Háztűznéző (Katona József Színház)
 
Hazudj inkább, kedvesem! (Játékszín)
Heisenberg (Hatszín Teátrum)
 
Helló, náci! (Kolibri Pince és Teázó)
Hengergő (Kolibri Színház)
 
A hétfejű tündér (Budapest Bábszínház)
Hóhérok (Katona József Színház)
 
Holle anyó (Budapest Bábszínház)
Holt lelkek (Katona József Színház)
 
I
I. Erzsébet (Szkéné Színház)
 
III. Richárd (Pesti Magyar Színház)
Ithaka (Katona József Színház)
 
J
János vitéz (József Attila Színház)
 
Játék a kastélyban (Vígszínház)
Játsszunk Háry Jánost! (Kolibri Színház)
 
József és testvérei (Örkény István Színház)
K
A kaktusz virága (Vidám Színpad)
 
 
Kész kabaré! (Zuglói Civil Ház)
A két Korea újraegyesítése (Katona József Színház)
 
Két néni, ha megindul (Örkény Stúdió)
Ketten egyedül (Thália Színház)
 
Kippkopp és Tipptopp (Kolibri Fészek)
A királylány bajusza (Újszínház)
 
A kis herceg (Ferencvárosi Művelődési Központ)
Kiválasztottak (Jurányi Ház)
 
Klamm háborúja (Kolibri Pince és Teázó)
Klotild néni (Karinthy Színház)
 
Kölcsönlakás (Játékszín)
Kórház–Bakony (Átrium)
 
A kőszívű ember fiai (Újszínház)
A Krakken művelet (Átrium)
 
Kukacmatyi (Kolibri Fészek)
Kvartett (Pesti Színház)
 
Kvartett (Trafó)
L
 
Légy jó mindhalálig (József Attila Színház)
 
Legyen a feleségem (Játékszín)
Locspocs, a kis tengeri szörny (Kolibri Színház)
 
Lóvátett lovagok (Pesti Színház)
M
M/Ámor, vagy amit akartok (Szkéné Színház)
 
Macska voltam Londonban (Kolibri Színház)
Mágikus állatok iskolája (Kolibri Színház)
 
Máglya (Vígszínház)
Margarida asszony (Karinthy Színház)
 
Mario és a varázsló (Kolibri Színház)
Második nekifutás (Karinthy Színház)
 
MDLSX (Trafó)
 
Megszámláltatott fák (Újszínház)
 
Menopauza (Játékszín)
Mennyei hang! (Játékszín)
 
Mesél a bécsi erdő (Örkény István Színház)
Mi és ők (Jurányi Ház)
 
A mi kis városunk (Karinthy Színház)
 
Mi újság? (Kolibri Fészek)
Minden dolgok könyve (Kolibri Fészek)
 
Misi Mókus vándorúton (Budapest Bábszínház)
 
Miskin herceg (Katona József Színház)
Mondjad, Atikám! (Pesti Színház)
 
Mulatság (Thália Színház)
 
N
Négy meztelen férfi (Vidám Színpad)
 
Nehéz (Szkéné Színház)
 
Nem tudhatom – Radnóti és korunk (Katona József Színház)
Nincsenapám, seanyám (Kolibri Pince és Teázó)
 
A nők iskolája (Katona József Színház)
 
Nóra – Karácsony Helmeréknél (Katona József Színház)
Nostradamus (RaM Colosseum)
 
Nyúl Péter (Budapest Bábszínház)
O
Az öngyilkos (Szkéné Színház)
 
Az ördög (Karinthy Színház)
 
Össz-hang (Katona József Színház)
 
Othello (MU Színház)
P
Pali (Katona József Színház)
 
Pánik a fedélzeten (Angyalföldi József Attila Művelődési Központ)
Parasztopera (Szkéné Színház)
 
Pedig én jó anya voltam (Örkény Stúdió)
Petra von Kant keserű könnyei (Katona József Színház)
 
Pettson és Findusz (Budapest Bábszínház)
 
Pionírszív (Örkény Stúdió)
Pipp és Polli (Budapest Bábszínház)
 
A piszkosak (Karinthy Színház)
Pogánytánc (Nemzeti Színház)
 
Portugál (Katona József Színház)
Pöttöm Panna (Újszínház)
 
Pöttyös Panni az iskolában (Thália Színház)
Primadonnák (Játékszín)
 
Prostitúció (Katona József Színház)
R
Randikutya (Dog story) (Játékszín)
 
Repül az alma (Kolibri Pince és Teázó)
Ricse, Ricse, Beatrice (Újszínház)
 
Rövid (Thália Színház)
 
Rövidzárlat (Kolibri Színház)
Rumini (Pesti Magyar Színház)
 
S
Sári bíró (Újszínház)
 
Second Life avagy Kétéletem (Hatszín Teátrum)
Secondhand (szovjetűdök) (Örkény István Színház)
 
Segítség! Megnősültem! (Thália Színház)
Semmi konferencia (Átrium)
 
Soha senkinek (Szkéné Színház)
 
Széljegy (Kamra)
Szent Péter esernyője (Karinthy Színház)
 
Szép Ernő dalok (Kolibri Színház)
Szép napok (Katona József Színház)
 
A szőke ciklon (Játékszín)
Szólók (MU Színház)
 
T
 
Tanár úr, kérem! (Karinthy Színház)
Tartuffe (Örkény István Színház)
 
Távoli dal (Vígszínház)
Terror (Kamra)
 
A testőr (Pesti Színház)
Tied a világ! (Játékszín)
 
Toda - a csoda gyereknyelven (Kolibri Fészek)
 
Toldi (Pesti Színház)
Toldi (Szkéné Színház)
 
Tóték (Örkény István Színház)
 
U
Az ügynök halála (Nemzeti Színház)
 
Az ügynök halála (Örkény István Színház)
Ürgék (Kamra)
 
Az üvegbúra (Örkény Stúdió)
V
Varsói melódia (Hatszín Teátrum)
 
Veszek egy éjszakát (József Attila Színház)
A vihar (Budapest Bábszínház)
 
Virágot Algernonnak (Játékszín)
Vojáger (Jurányi Ház)
 
A vörös bestia (Újszínház)
W
Woyzeck (Szkéné Színház)
 
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.