szeptember 24 - október 8.
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
04
óra
04:35
Szelíd szeretettel élni életünket - Sinkovits Imre színművész 1928-2001 - MMA portrésorozat
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:05
Átjáró
magyar zenés dokumentumfilm-sorozat, 12/3. rész: Ördöngös Népzenetanoda
04:35
Átjáró
magyar zenés dokumentumfilm-sorozat, 12/4. rész: Hrúz Dénes
04:35
Magyar Krónika
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:20
Esti kérdés
04:50
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
(ism.)
04:00
Mit kívánt a magyar nemzet
magyar ismeretterjesztő, 2/2. rész: "...Kik érted haltak..."
05
óra
05:30
Új idők új dalai
A szürke összes árnyalata- Betonszobrászat
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:00
Szerelmes földrajz
Az "alapító"
05:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
"Mihályok"
05:00
Új idők új dalai
Újragondolt formák- Figurális szobrászat másként
05:30
Claudia Cardinale interjú
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:15
Szólalj meg! - németül
05:20
Szólalj meg! - franciául
05:25
Szólalj meg! - olaszul
05:30
Szólalj meg! - spanyolul
05:35
Szólalj meg! - oroszul
05:40
Szólalj meg! - angolul
05:00
Hazajáró
05:30
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
06
óra
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:35
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:30
Mesterember
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:35
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:35
Kult?30 - Az értékes félóra
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:35
Kult?30 - Az értékes félóra
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:35
Kult?30 - Az értékes félóra
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:35
Kult?30 - Az értékes félóra
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:30
Kult?30 - Az értékes félóra
06:00
Kulturális Híradó
(ism.)
06:30
Mesterember
07
óra
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
Fizika
07:10
Felsős
2018.09.24-i adás
07:40
Érettségi 2019
07:10
Felsős
2018.09.25-i adás
07:40
Érettségi 2019
07:10
Felsős
2018.09.26-i adás
07:40
Érettségi 2019
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
07:00
Novum
07:30
Felsős
07:00
Püspökkenyér
07:30
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
Matematika 51.
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
07:10
Felsős
07:40
Érettségi 2019
07:00
Novum
07:30
Felsős
07:00
Kincskereső
07:30
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
08
óra
08:10
Mindenki Akadémiája
Dudits Dénes: A szenvedélybetegség többgenerációs átkának megtörése
08:45
Írókorzó
magyar dokumentumfilm-sorozat, 19/14. rész: Péntek Imre
08:15
Mindenki Akadémiája
Dr. Maurovich-Horvát Pál: Megelőzhető-e a szívinfarktusunk?
08:45
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Bácskossuthfalva 1. rész, 2017
08:15
Mindenki Akadémiája
Kiss László: Földön túli Földek. Exobolygók és az élet lehetőségei az univerzumban
08:45
Magyar Krónika
08:15
Mindenki Akadémiája
Gruber Péter: Barlangkutatás nyomjelző anyagok segítségével
08:45
Teleki Sámuel útján
magyar ismeretterjesztő sorozat, 6/1. rész: A rabszolgák szigetén
08:15
Mindenki Akadémiája
Berndt Mihály: Zajosak vagyunk?
08:45
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Bácskossuthfalva 2. rész, 2017
08:00
Felsős
08:30
Felsős
08:00
Felsős
08:30
Felsős
08:15
Mindenki Akadémiája
Heim Pál, Bálint Karola: Mesterséges, intelligens, egészséges?
08:45
Írókorzó
magyar dokumentumfilm-sorozat, 19/15. rész: Szentmártoni János
08:15
Mindenki Akadémiája
Suki András: Cigányzene és a Rajkó-módszer
08:45
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Temerin 1. rész, 2017
08:15
Mindenki Akadémiája
Farkas Márta: A terápiás kutyák nevelése és képzése
08:45
Mesterember
08:15
Mindenki Akadémiája
Dávid Beáta: A rendszerváltás családtörténetei. Biztonság és gyermekvállalás akkor és ma
08:45
Teleki Sámuel útján
magyar ismeretterjesztő sorozat, 6/2. rész: A Homo sapiens szülőföldjén
08:15
Mindenki Akadémiája
Guminár Tamás: A hegedűkészítés titkai
08:45
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Temerin 2. rész, 2017
08:00
Felsős
08:30
Felsős
08:00
Felsős
08:30
Felsős
09
óra
09:15
Mutánsok bolygója - I. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, I. évad, 6/6. rész: Japán
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Bellinzona - Itália kapuja, Svájc, 2002
09:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Pingyao - Pénz és istenek a Nagy Fal mögött, Kína, 2001
09:50
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/1. rész: Az Északi-tengertől az Elbáig
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Lyon - A selyem városa, Franciaország, 2001
09:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Mesa Verde, az anaszázik szelleme - USA, 2001
09:50
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/2. rész: Az Elbától az Emsig
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Uluru, Ayers Rock-Kata Tjuta Nemzeti Park, Ausztrália, 2003
09:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Valle de Vinales - A havanna szivar hazája, Kuba, 2001
09:50
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/3. rész: A Balti-tengertől Wendlandig
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Liverpool - Három grácia, egy Beatle és egy folyó, Nagy-Britannia, 2006
09:35
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Reichenau - Kolostorsziget a Bódeni-tavon, Németország, 2001
09:50
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/4. rész: A Heidétől a Harzig
09:00
Pásztorének
magyar ismeretterjesztő film, 2016
09:00
A szembejövő ember
magyar dokumentumfilm, 2001
09:45
magyar animációs filmsorozat, Mátyás király aranyszőrű báránya
09:15
Mutánsok bolygója - II. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, II. évad, 6/1. rész: Borneó
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Bréma: Városháza és Roland - A polgári szabadság őrvárosa, Németország, 2005
09:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Büblosz - Halászfaluból világváros - világvárosból halászfalu, Libanon, 2004
09:50
Európa születése
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 3/2. rész: Ütközések
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Az Aletsch-gleccser - A folytonos elmúlás, Svájc, 2003
09:35
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Ohrid - A színek világa és képkultusz, Macedónia, 2002
09:50
Európa születése
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 3/3. rész: Tűzhányók
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Bécs - A Halál bejárja a várost, Ausztria, 2003
09:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Az urnesi dongatemplom - Yggdrasil életfája, Norvégia, 2005
09:50
A békés forradalom - Németország, 1989
francia dokumentumfilm, 2015
09:15
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Fraser-sziget - Az alvó istennő, Ausztrália, 2002
09:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Tunisz óvárosa - A ramadán egy napja, Tunézia, 2004
09:50
Állati jó jelmezek
német ismeretterjesztő film, 2015
09:00
"...legbátrabb fiaim..." - Aradi vértanúk
magyar ismeretterjesztő, 2002
09:30
Fáklya - Családi legendárium
magyar riportműsor, 2001
09:00
Barangolás Borneon
09:35
Mesélő cégtáblák
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Fogaskerekű
10
óra
10:05
Született lázadók
angol ismeretterjesztő sorozat, 3/3. rész: Életben maradni
10:50
Nagyok
10:50
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Gróf Andrássy Gyula
10:50
Magyar történelmi arcképcsarnok
magyar ismeretterjesztő film, Báthory István (1571-1586), 1999
10:50
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Falusi Márton irodalma
10:00
Másfélmillió lépés Magyarországon
magyar ismeretterjesztő sorozat, ???. évad, 14/3. rész: Keresztül a Bükkön (14/3)
10:00
Másfélmillió lépés Magyarországon
magyar ismeretterjesztő sorozat, ???. évad, 14/4. rész: A Mátra gerincén (14/4)
10:10
Európa születése
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 3/1. rész: Víz és jég
10:50
Nagyok
10:50
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
"Mihályok"
10:20
Határtalanul magyar
magyar ismeretterjesztő magazin, Berlin, az én Bakonyom - magyar művészek a német fővárosban, 2012 (ism.)
10:50
Opera Café
10:50
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Pál Ferenc műfordító
10:00
Másfélmillió lépés Magyarországon
magyar ismeretterjesztő sorozat, 14/5. rész: Cserháti tájakon
10:00
Másfélmillió lépés Magyarországon
magyar ismeretterjesztő sorozat, ???. évad, 14/6. rész: Barangolás a Börzsönyben
11
óra
11:05
Miért?
11:30
Eszement játékok IV. sorozat
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 16/15. rész: Vigyázat, csalók!
11:30
Eszement játékok IV. sorozat
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 16/16. rész: Ember vagy állat?
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/1. rész: A tulouk - kínai társasházak a múltból
11:05
Báthory István és az unitáriusok
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/2. rész: Peru - Iquitos, város a folyón
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/3. rész: A Titicaca tó szigetei - ahol megállt az idő
  
11:00
Miért?
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/4. rész: Tokió, a mikroházak megapolisza
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/5. rész: Kioto - A természet dícsérete
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/6. rész: Hollandia - IJburg és az úszóházak
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/7. rész: Milánó - a függőleges erdő
11:30
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/8. rész: Mutasd meg, hol élsz
11:00
Sava-borsa
11:00
Sava-borsa
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
12
óra
12:00
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Bácskossuthfalva 1. rész, 2017
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Bellinzona - Itália kapuja, Svájc, 2002
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Pingyao - Pénz és istenek a Nagy Fal mögött, Kína, 2001
12:00
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Lyon - A selyem városa, Franciaország, 2001
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Mesa Verde, az anaszázik szelleme - USA, 2001
12:00
Teleki Sámuel útján
magyar ismeretterjesztő sorozat, 6/1. rész: A rabszolgák szigetén
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Uluru, Ayers Rock-Kata Tjuta Nemzeti Park, Ausztrália, 2003
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Valle de Vinales - A havanna szivar hazája, Kuba, 2001
12:00
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Bácskossuthfalva 2. rész, 2017
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Liverpool - Három grácia, egy Beatle és egy folyó, Nagy-Britannia, 2006
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Reichenau - Kolostorsziget a Bódeni-tavon, Németország, 2001
12:00
Írókorzó
magyar dokumentumfilm-sorozat, 19/15. rész: Szentmártoni János
12:45
Mutánsok bolygója - II. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, II. évad, 6/1. rész: Borneó
12:00
Mindenki Akadémiája
Dr. Maurovich-Horvát Pál: Megelőzhető-e a szívinfarktusunk?
12:30
Novum
12:00
Mindenki Akadémiája
Berndt Mihály: Zajosak vagyunk?
12:30
Magányos játék, komoly játék - MMA portrésorozat
Katona Szabó Erzsébet textilművész portréja
12:00
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Temerin 1. rész, 2017
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Bréma: Városháza és Roland - A polgári szabadság őrvárosa, Németország, 2005
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Büblosz - Halászfaluból világváros - világvárosból halászfalu, Libanon, 2004
12:00
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Az Aletsch-gleccser - A folytonos elmúlás, Svájc, 2003
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Ohrid - A színek világa és képkultusz, Macedónia, 2002
12:00
Teleki Sámuel útján
magyar ismeretterjesztő sorozat, 6/2. rész: A Homo sapiens szülőföldjén
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Bécs - A Halál bejárja a várost, Ausztria, 2003
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Az urnesi dongatemplom - Yggdrasil életfája, Norvégia, 2005
12:00
Kincsesládánk
szerb ismeretterjesztő sorozat, Temerin 2. rész, 2017
12:30
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Fraser-sziget - Az alvó istennő, Ausztrália, 2002
12:50
A világörökség kincsei
német ismeretterjesztő sorozat, Tunisz óvárosa - A ramadán egy napja, Tunézia, 2004
12:00
Írókorzó
magyar dokumentumfilm-sorozat, 19/16. rész: Szőcs Géza
12:45
Mutánsok bolygója - II. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, II. évad, 6/2. rész: India
12:00
Mindenki Akadémiája
Suki András: Cigányzene és a Rajkó-módszer
12:30
Novum
12:00
Mindenki Akadémiája
Gucsik Arnold: Mi történt 65 millió évvel ezelőtt? - egy kozmikus katasztrófa következményei
12:30
Szentkirályi Miklós - MMA portrésorozat
13
óra
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:00
Mesterember
13:30
Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
francia ismeretterjesztő sorozat, II. évad, 24/22. rész: Kínán át a Sárga folyó mentén
13:30
Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
francia ismeretterjesztő sorozat, II. évad, 24/24. rész: A Bajkál-tó, a tükör mögött
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:10
Álomkertek
német ismeretterjesztő sorozat, 2014
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
13:55
Érettségi 2019
13:00
Mesterember
13:30
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/4. rész: Madeira 1. rész
13:55
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/5. rész: Madeira 2. rész
13:30
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/6. rész: Zöld-foki szigetek
14
óra
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:25
Szólalj meg! - németül
14:30
Szólalj meg! - franciául
14:35
Szólalj meg! - olaszul
14:40
Szólalj meg! - spanyolul
14:45
Szólalj meg! - oroszul
14:50
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:20
Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
francia ismeretterjesztő sorozat, II. évad, 24/23. rész: Az élet szentélyei
14:20
A varázslatos India - Asóka -Buddha harcosa
német ismeretterjesztő film, 2009
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:30
Szólalj meg! - németül
14:35
Szólalj meg! - franciául
14:40
Szólalj meg! - olaszul
14:45
Szólalj meg! - spanyolul
14:50
Szólalj meg! - oroszul
14:55
Szólalj meg! - angolul
14:35
Vad vidékek - Mallorca
angol ismeretterjesztő film, 2005
14:05
A varázslatos India - A Tádzs Mahal titkai
német ismeretterjesztő film, 2011
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
15
óra
15:15
angol vígjátéksorozat, 16/15. Az oktatás szolgálatában, 1987
15:50
Felsős
2018.09.24-i adás
15:15
angol vígjátéksorozat, 16/16. A hálózat hálójában, 1987
15:50
Felsős
2018.09.25-i adás
15:15
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/1. rész: Azori-szigetek 1. rész
15:50
Felsős
2018.09.26-i adás
15:15
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/2. rész: Azori-szigetek 2. rész
15:50
Felsős
2018.09.27-i adás
15:15
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/3. rész: Azori-szigetek 3. rész
15:50
Felsős
15:15
Szerelmes földrajz
Az "alapító"
15:45
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15
Püspökkenyér
15:45
Opera Café
15:15
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/4. rész: Madeira 1. rész
15:50
Felsős
15:15
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/5. rész: Madeira 2. rész
15:50
Felsős
15:15
Makaronézia
portugál ismeretterjesztő sorozat, 6/6. rész: Zöld-foki szigetek
15:50
Felsős
15:15
Mítoszok és legendák
orosz ismeretterjesztő sorozat, 12/1. rész: A Loch Ness-i szörny
15:50
Felsős
15:15
Mítoszok és legendák
orosz ismeretterjesztő sorozat, 12/2. rész: Hófehérke
15:50
Felsős
15:15
Hazajáró
15:45
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15
Kincskereső
15:45
Opera Café
16
óra
16:25
Mindenki Akadémiája
Dr. Maurovich-Horvát Pál: Megelőzhető-e a szívinfarktusunk?
16:25
Mindenki Akadémiája
Kiss László: Földön túli Földek. Exobolygók és az élet lehetőségei az univerzumban
16:25
Mindenki Akadémiája
Gruber Péter: Barlangkutatás nyomjelző anyagok segítségével
16:15
M5 Lexikon - Kék bolygó
16:25
Mindenki Akadémiája
Berndt Mihály: Zajosak vagyunk?
16:15
M5 Lexikon - Kék bolygó
16:25
Mindenki Akadémiája
Heim Pál, Bálint Karola: Mesterséges, intelligens, egészséges?
16:25
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
"Mihályok"
16:25
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Pál Ferenc műfordító
16:25
Mindenki Akadémiája
Suki András: Cigányzene és a Rajkó-módszer
16:25
Mindenki Akadémiája
Farkas Márta: A terápiás kutyák nevelése és képzése
16:25
Mindenki Akadémiája
Dávid Beáta: A rendszerváltás családtörténetei. Biztonság és gyermekvállalás akkor és ma
16:15
M5 Lexikon - Kék bolygó
16:25
Mindenki Akadémiája
Guminár Tamás: A hegedűkészítés titkai
16:15
M5 Lexikon - Kék bolygó
16:25
Mindenki Akadémiája
Gucsik Arnold: Mi történt 65 millió évvel ezelőtt? - egy kozmikus katasztrófa következményei
16:25
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Okt.6. - Arad tanulsága, Arad utóélete
16:25
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Smid Róbert
17
óra
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:00
Fenséges fák
német ismeretterjesztő film, 2004
17:00
A királynő szigetei
német ismeretterjesztő sorozat, 5/1. rész: A Shetland-szigetek
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30
Kult?30 - Az értékes félóra
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30
Kult?30 - Az értékes félóra
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30
Kult?30 - Az értékes félóra
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30
Kult?30 - Az értékes félóra
17:00
Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
17:30
Kult?30 - Az értékes félóra
17:00
Déli-Georgia, a pingvinek városa
német ismeretterjesztő film, 2015
17:00
A királynő szigetei
német ismeretterjesztő sorozat, 5/2. rész: A Man-sziget
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
18
óra
18:05
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/1. rész: Az Északi-tengertől az Elbáig
18:05
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/2. rész: Az Elbától az Emsig
18:05
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/3. rész: A Balti-tengertől Wendlandig
18:05
Észak-Németország a magasból
német ismeretterjesztő sorozat, 4/4. rész: A Heidétől a Harzig
18:05
Európa születése
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 3/1. rész: Víz és jég
18:00
Átjáró
magyar zenés dokumentumfilm-sorozat, 12/3. rész: Ördöngös Népzenetanoda
18:25
Átjáró
magyar zenés dokumentumfilm-sorozat, 12/4. rész: Hrúz Dénes
18:00
Reviczkyvel az Erdőben
magyar ismeretterjesztő sorozat, 12/3. rész: Az erdőségek szelíd fejedelemsége, a Zselic
18:25
Reviczkyvel az Erdőben
magyar ismeretterjesztő sorozat, 12/4. rész: Ravazd rejtekei
18:05
Európa születése
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 3/2. rész: Ütközések
18:05
Európa születése
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 3/3. rész: Tűzhányók
18:00
A békés forradalom - Németország, 1989
francia dokumentumfilm, 2015
18:30
Határtalanul magyar
magyar ismeretterjesztő magazin, Berlin, az én Bakonyom - magyar művészek a német fővárosban, 2012
18:05
Állati jó jelmezek
német ismeretterjesztő film, 2015
18:05
Vad vidékek - Mexikó
angol ismeretterjesztő sorozat, 3/1. rész: Hegyvilág
18:00
Mit kívánt a magyar nemzet
magyar ismeretterjesztő, 2/2. rész: "...Kik érted haltak..."
18:00
Reviczkyvel az Erdőben
magyar ismeretterjesztő sorozat, 12/5. rész: Oktató természet - Természetes oktatás a Vackor várban
18:25
Reviczkyvel az Erdőben
magyar ismeretterjesztő sorozat, 12/6. rész: A soproni mintagazdaság
19
óra
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Eszement játékok IV. sorozat
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 16/16. rész: Ember vagy állat?
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/1. rész: A tulouk - kínai társasházak a múltból
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/2. rész: Peru - Iquitos, város a folyón
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/3. rész: A Titicaca tó szigetei - ahol megállt az idő
19:01
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/4. rész: Tokió, a mikroházak megapolisza
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Nagyok
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Amerikában jártunk. Mestersége címere...
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/5. rész: Kioto - A természet dícsérete
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/6. rész: Hollandia - IJburg és az úszóházak
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/7. rész: Milánó - a függőleges erdő
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/8. rész: Mutasd meg, hol élsz
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Mutasd meg, hol élsz!
francia ismeretterjesztő sorozat, 20/9. rész: A toraják - Ég és föld között
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Nagyok
19:00
Kulturális Híradó
19:35
Amerikában jártunk - Mestersége címere... A világhírű magyarok
Radványi László
20
óra
20:10
Univerzum - Tirol - Élet a hegyvidéken
osztrák ismeretterjesztő film, 2005
20:10
Univerzum - A paradicsom hódítóútja
osztrák ismeretterjesztő film, 2014
20:10
Univerzum - A hangyák - A természet titkos nagyhatalma
osztrák ismeretterjesztő film, 2005
20:10
Univerzum - A termeszek titokzatos világa
osztrák tudományos ismeretterjesztő film, 2011
20:10
Univerzum - Gonsalvus - A szépség és a szörnyeteg igaz története
osztrák ismeretterjesztő film, 2013
20:10
Magyar Krónika
20:40
Előszó
Morgan Freeman: A féreglyukon át III. 1-5.
20:45
Morgan Freeman: A féreglyukon át (3. évad)
amerikai ismeretterjesztő sorozat, III. évad, 10/1. rész: Túlélhetjük az első találkozást?
20:00
M5 Lexikon - Szeretem, mert...
20:10
Új idők új dalai
Újragondolt formák- Figurális szobrászat másként
20:40
Claudia Cardinale interjú
20:10
Snétberger tanítványok - A zene felemel!
magyar dokumentumfilm, 2016
20:10
Univerzum - Természet és technológia - (1.) A mozgás világa
osztrák ismeretterjesztő sorozat, 2006
20:10
Univerzum - Természet és technológia - (2.) A mindenható anyag
osztrák ismeretterjesztő sorozat, 2006
20:10
Univerzum - Természet és technológia - (3.) Kulcs az energiához
osztrák ismeretterjesztő sorozat, 2006
20:10
Univerzum - A gazda és az ő kedves jószágai
osztrák ismeretterjesztő film, 2005
20:10
Magyar Krónika
20:40
Előszó
Morgan Freeman: A féreglyukon át III. 1-5.
20:45
Morgan Freeman: A féreglyukon át (3. évad)
amerikai ismeretterjesztő sorozat, III. évad, 10/2. rész: Létezik felsőbbrendű faj?
20:00
M5 Lexikon - Szeretem, mert...
20:10
Új idők új dalai
20:40
angol tévéfilmsorozat, 1. rész, 2008
21
óra
21:10
Kultúra felvezetése
Csillagóra - díjátadó gálaest az Operaházból
21:15
Csillagóra - díjátadó gálaest az Operaházból
21:10
Előszó
Fodrásznő (Medvegyev)
21:15
Szergej Medvegyev: Fodrásznő - a debreceni Csokonai Színház előadása felvételről
magyar színházi közvetítés, 2011
21:10
Előszó
Virtuózok Öröm-ünnepkoncert
21:15
Virtuózok Öröm-ünnepkoncert
21:10
Előszó
21:15
német filmdráma, 1979
21:10
Előszó
A veréb is madár
21:15
magyar filmvígjáték, 1968
21:35
Így működik a világegyetem - 2. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 8/3. rész: Pokoli planéták
21:15
Előszó
8 és 1/2
21:20
olasz filmdráma, 1963
21:10
Előszó
21:15
Placido Domingo koncert
21:10
Előszó
A kávéház
21:15
Carlo Goldoni: A kávéház (eredeti tőkefelhalmozás két, jobb híján zenésnek nevezhető részben)
magyar színházi közvetítés
21:10
Előszó
Kosok
21:15
izlandi filmdráma, 2015
21:10
Előszó
21:15
német játékfilm, 1982
21:10
Előszó
Párbeszéd
21:15
magyar játékfilm, 1963
21:35
Így működik a világegyetem - 2. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 8/4. rész: Kozmikus tűzviharok
21:40
Előszó a filmhez
Tajtékos napok (Gondry)
21:45
francia romantikus filmdráma, 2013
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
22
óra
22:45
Esti kérdés
22:40
Esti kérdés
22:55
Esti kérdés
22:40
Esti kérdés
22:45
Esti kérdés
22:25
Miért?
22:50
Vers mindenkinek
Szilágyi Domokos: Hegyek, fák, füvek (Pápai Erika)
   
22:50
Esti kérdés
  
22:25
Miért?
22:50
Vers mindenkinek
Reményik Sándor: Halotti beszéd a hulló leveleknek (Hűvösvölgyi Ildikó)
 
23
óra
23:15
Vers mindenkinek
Babits Mihály: Esti kérdés (Für Anikó)
23:05
Vers mindenkinek
Tóth Árpád: Lélektől lélekig (Krizsik Alfonz)
23:50
Univerzum - A paradicsom hódítóútja
osztrák ismeretterjesztő film, 2014
23:20
Vers mindenkinek
Petőfi Sándor: Szeptember végén (Barbinek Péter)
23:05
Vers mindenkinek
Faludy György: Kihallgatás (Kéri Kitty)
23:50
Univerzum - A termeszek titokzatos világa
osztrák tudományos ismeretterjesztő film, 2011
23:10
Vers mindenkinek
Ady Endre: Őrizem a szemedet (Menszátor Héresz Attila)
23:55
Univerzum - Gonsalvus - A szépség és a szörnyeteg igaz története
osztrák ismeretterjesztő film, 2013
23:05
Fenséges fák
német ismeretterjesztő film, 2004
23:30
Vers mindenkinek
Arany János: A méh románca (Szűcs Péter Pál)
23:45
A királynő szigetei
német ismeretterjesztő sorozat, 5/1. rész: A Shetland-szigetek
23:15
Esti kérdés
23:40
Vers mindenkinek
Karinthy Frigyes: Ősz ( Bakos-Kiss Gábor)
23:45
Kult?30 - Az értékes félóra
 
23:15
Vers mindenkinek
Csoóri Sándor: Anyám szavai ( Rátóti Zoltán )
23:25
MüpArt Classic
Elina Garan?a áriaestje
23:50
Esti kérdés
23:30
Esti kérdés
23:55
Vers mindenkinek
Berda József: Hedonista (Papp János)
23:00
Déli-Georgia, a pingvinek városa
német ismeretterjesztő film, 2015
 
00
óra
00:00
Univerzum - Tirol - Élet a hegyvidéken
osztrák ismeretterjesztő film, 2005
00:40
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
00:40
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
00:55
Kulturális Híradó
(ism.)
00:10
Univerzum - A hangyák - A természet titkos nagyhatalma
osztrák ismeretterjesztő film, 2005
00:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
00:45
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
00:00
Kulturális Híradó
(ism.)
00:35
Morgan Freeman: A féreglyukon át (3. évad)
amerikai ismeretterjesztő sorozat, III. évad, 10/1. rész: Túlélhetjük az első találkozást?
00:40
Reviczkyvel az Erdőben
magyar ismeretterjesztő sorozat, 12/3. rész: Az erdőségek szelíd fejedelemsége, a Zselic
00:25
Snétberger tanítványok - A zene felemel!
magyar dokumentumfilm, 2016
00:55
Esti kérdés
 
00:15
Vers mindenkinek
Baka István: Farkasok órája (Széplaky Géza)
00:25
Kult?30 - Az értékes félóra
00:00
Kult?30 - Az értékes félóra
00:35
Univerzum - A gazda és az ő kedves jószágai
osztrák ismeretterjesztő film, 2005
00:00
Kulturális Híradó
(ism.)
00:35
Morgan Freeman: A féreglyukon át (3. évad)
amerikai ismeretterjesztő sorozat, III. évad, 10/2. rész: Létezik felsőbbrendű faj?
 
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
01
óra
01:00
Kulturális Híradó
(ism.)
01:30
Hazajáró
01:30
Folkudvar
01:55
Tessék engem elrabolni
magyar családi film, 1980
01:05
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
01:20
Kulturális Híradó
(ism.)
01:55
Balkán kobra
magyar tévéjáték, 2016
01:00
Kulturális Híradó
(ism.)
01:35
Mesterember
01:05
Kulturális Híradó
(ism.)
01:35
Nagyok
01:25
Így működik a világegyetem - 2. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 8/3. rész: Pokoli planéták
01:05
Reviczkyvel az Erdőben
magyar ismeretterjesztő sorozat, 12/4. rész: Ravazd rejtekei
01:30
Kulturális Híradó
(ism.)
01:15
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
01:35
Kulturális Híradó
(ism.)
01:20
Vers mindenkinek
Pilinszky János: Terek (Fekete Réka)
01:35
Kult?30 - Az értékes félóra
01:35
Kult?30 - Az értékes félóra
01:00
Univerzum - Természet és technológia - (3.) Kulcs az energiához
osztrák ismeretterjesztő sorozat, 2006
01:50
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
01:30
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
01:45
Kulturális Híradó
(ism.)
01:25
Így működik a világegyetem - 2. évad
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 8/4. rész: Kozmikus tűzviharok
 
02
óra
02:00
angol-kanadai játékfilm, 1992
02:55
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Gróf Andrássy Gyula
 
02:00
Előszó
02:05
német filmdráma, 1979
02:00
magyar filmvígjáték, 1968
02:10
Mesterember
02:40
Nagyok
02:00
A szembejövő ember
magyar dokumentumfilm, 2001
02:45
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Pál Ferenc műfordító
02:00
Előszó
8 és 1/2
02:05
olasz filmdráma, 1963
02:05
Univerzum - Természet és technológia - (1.) A mozgás világa
osztrák ismeretterjesztő sorozat, 2006
02:55
Kulturális Híradó
(ism.)
02:10
Univerzum - Természet és technológia - (2.) A mindenható anyag
osztrák ismeretterjesztő sorozat, 2006
02:05
Kulturális Híradó
(ism.)
02:30
Magyar Krónika
02:10
magyar játékfilm, 1963
02:10
Mesterember
02:35
Nagyok
 
03
óra
03:50
Magyar Krónika
03:25
Püspökkenyér
03:50
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Falusi Márton irodalma
03:25
Új idők új dalai
A szürke összes árnyalata- Betonszobrászat
03:50
Novum
03:25
Kincskereső
03:50
Miért?
03:25
Szerelmes földrajz
A matematika szerelmese 2/2. - Cambridge - Budapest
03:50
Opera Café
03:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
03:40
Miért?
03:15
Opera Café
03:40
Magányos játék, komoly játék - MMA portrésorozat
Katona Szabó Erzsébet textilművész portréja
 
03:25
Püspökkenyér
03:50
Szerelmes földrajz
Az "alapító"
03:05
Ki mer ma? - Játék és opera 10 percben
03:15
Kulturális Híradó
(ism.)
03:50
Novum
03:00
Új idők új dalai
Újragondolt formák- Figurális szobrászat másként
03:25
Miért?
03:55
Mesterember
 
03:05
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Okt.6. - Arad tanulsága, Arad utóélete
03:35
Miért?
 
hétfő
szeptember 24.
kedd
szeptember 25.
szerda
szeptember 26.
csütörtök
szeptember 27.
péntek
szeptember 28.
szombat
szeptember 29.
vasárnap
szeptember 30.
hétfő
október 1.
kedd
október 2.
szerda
október 3.
csütörtök
október 4.
péntek
október 5.
szombat
október 6.
vasárnap
október 7.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.