november 21 - december 4.
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
04
óra
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Iskolapad
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Családi kör
20/22. rész, 2019: Félelem az elköteleződéstől (ism.)
04:00
Itthon vagy!
2019.11.22-i adás (ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Summa
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Család'19
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Iskolapad
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Családi kör
20/23. rész, 2019: Szeretetnyelvek (ism.)
05
óra
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:15
Édes anyanyelvünk
(ism.)
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
Sós aprósütemények (ism.)
05:50
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:15
Édes anyanyelvünk
(ism.)
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
A sütőtök (ism.)
05:50
Hajnali gondolatok
06
óra
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:50
Rondo
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
P'amende
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:55
Térkép
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:50
Kenó
(ism.)
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:46
Roma magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:46
Srpski Ekran
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:50
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:46
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:46
Életkerék
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:55
Térkép
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
07
óra
07:45
Ridikül
Mellbevágó diagnózis (ism.)
07:15
Öt kontinens
(ism.)
07:45
Ridikül
Látleletek a lélekről (ism.)
07:25
Hazajáró
(ism.)
07:55
Noé barátai
07:00
Gasztroangyal
Őszi kirándulás az Őrségben (ism.)
07:15
Domovina
07:45
Ridikül
Életre kelt művészet (ism.)
07:15
Unser Bildschirm
07:45
Ridikül
Hogyan neveljük az életre a gyereket? (ism.)
07:20
Ecranul Nostru
07:50
Ridikül
Megismerhetünk valakit teljesen? (ism.)
07:15
Alpok-Duna-Adria
07:45
Ridikül
Cirkusz az életük (ism.)
07:10
Öt kontinens
(ism.)
07:40
Ridikül
Természetesen szép (ism.)
07:25
Szerelmes földrajz
"A száraz tengertől" az élő Tiszáig (ism.)
07:00
Gasztroangyal
Mároki tojás (ism.)
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
08
óra
08:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/395. rész (ism.)
08:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/396. rész (ism.)
08:30
Divat & dizájn
08:00
Isten kezében
08:25
Kereszt-Tények
08:35
Katolikus krónika
08:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/397. rész (ism.)
08:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/398. rész (ism.)
08:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/399. rész (ism.)
08:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/400. rész (ism.)
08:35
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/401. rész (ism.)
08:00
Noé barátai
08:30
Divat & dizájn
08:00
Isten kezében
08:25
Kereszt-Tények
08:40
Katolikus krónika
09
óra
09:30
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/1. rész: Az idegen (ism.)
09:30
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/2. rész: Rutinműtét (ism.)
09:30
amerikai tévéfilmsorozat, 22/17. rész: Vízválasztó
09:00
Így szól az Úr!
09:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:30
A sokszínű vallás
09:45
Jézus és...
09:25
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/3. rész: Meg kell szólalni (ism.)
09:25
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/4. rész: Anna (ism.)
09:30
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/5. rész: A skorpió stratégia (ism.)
09:30
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/6. rész: Szimat kérdése (ism.)
09:25
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/7. rész: Az antik rózsa (ism.)
09:30
amerikai tévéfilmsorozat, 22/18. rész: Az eltűntek anyjai
09:05
Így szól az Úr!
09:10
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:30
Református riportok
10
óra
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:00
Református ifjúsági műsor
10:05
Baptista ifjúsági műsor
10:15
Unitárius ifjúsági műsor
10:25
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, "Lesz ágyú...", 2018
10:30
Református magazin
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:05
Új nemzedék
10:30
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, A cselekvés szabadsága, 2018
10:35
Evangélikus magazin
11
óra
   
11:00
Unitárius istentisztelet közvetítés a dévai várból
      
11:00
Az utódok reménysége
11:25
Önkéntesek
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
12
óra
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Virtuóz pillanatok
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta
(ism.)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
13
óra
13:20
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/14. rész: Örményország
13:50
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/13. rész: Az Amalfi-parton (ism.)
13:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Sióagárd, 2019
13:50
Velence magyar emlékei
2. rész - Új barbár század jövetelére
13:05
Jó ebédhez szól a nóta
(ism.)
13:40
Partitúra
Szombathely
13:25
A Tátra
német ismeretterjesztő sorozat, 2/1. rész: Vad szív
13:25
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/15. rész: Bázel
13:55
Magyarország finom
Céklaleves, Rókagomba pörkölt juhtúróval, Ecetes tejfölös torma, Tojásos egresszósz, Párolt disznóparéj
13:20
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/16. rész: Betlehem
13:50
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/15. rész: Bázel (ism.)
13:20
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/17. rész: Camargue
13:50
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/16. rész: Betlehem (ism.)
13:20
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/18. rész: A Dolomitok
13:50
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/17. rész: Camargue (ism.)
13:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Ságvár, 2019
13:50
Velence magyar emlékei
3. rész - Volt egyszer egy biennálé
13:30
angol kalandfilmsorozat, I. évad, 8/1. rész: Az Amazonas
13:20
A Tátra
német ismeretterjesztő sorozat, 2/2. rész: Szélsőséges élet
14
óra
14:20
német családi filmsorozat, II. évad, 19/12. rész: A törvény szeme (ism.)
14:20
német családi filmsorozat, II. évad, 19/13. rész: Az olasz nagybácsi (ism.)
14:35
angol tévéfilmsorozat, 8/7. rész: Macskák és cápák
14:15
Édes anyanyelvünk
14:25
magyar dokumentumfilm-sorozat, 3/3. rész
14:15
Jamie lefőzi Olaszországot
angol ismeretterjesztő sorozat, I. évad, 8/5. rész
14:20
német családi filmsorozat, II. évad, 19/14. rész: Döntések (ism.)
14:20
német családi filmsorozat, II. évad, 19/15. rész: Jóbarát (ism.)
14:20
német családi filmsorozat, II. évad, 19/16. rész: Szeptemberi vihar I. (ism.)
14:20
német családi filmsorozat, II. évad, 19/17. rész: Szeptemberi vihar II. (ism.)
14:20
angol tévéfilmsorozat, 8/8. rész: Örökkön örökké
14:10
Édes anyanyelvünk
14:20
Lekvár
román ismeretterjesztő film, 2017
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
15
óra
15:10
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/107. rész
15:10
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/108. rész
15:30
magyar filmvígjáték, 1962
15:00
magyar romantikus film, 1941
15:10
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/109. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/110. rész
15:10
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/111. rész
15:10
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/112. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/113. rész
15:15
magyar romantikus vígjáték, 1969
15:00
magyar játékfilm, 1938
16
óra
16:00
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/2. rész: Rutinműtét
16:00
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/3. rész: Meg kell szólalni
 
16:30
Hogy volt?!
Drahota Andrea
16:05
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/4. rész: Anna
16:10
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/5. rész: A skorpió stratégia
16:05
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/6. rész: Szimat kérdése
16:00
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/7. rész: Az antik rózsa
16:10
olasz tévéfilmsorozat, I. évad, 16/8. rész: A kis angyal
 
16:30
Hogy volt?!
Prímásdinasztiák
17
óra
17:05
Ridikül
Látleletek a lélekről
17:05
Ridikül
Életre kelt művészet
17:00
Gasztroangyal
Őszi kirándulás az Őrségben
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
A sütőtök
17:05
Ridikül
Hogyan neveljük az életre a gyereket?
17:05
Ridikül
Megismerhetünk valakit teljesen?
17:05
Ridikül
Cirkusz az életük
17:05
Ridikül
Természetesen szép
17:05
Ridikül
Állatok nyomában
17:00
Gasztroangyal
Mároki tojás
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
Adventi készülődés - "gazdag" sütemények
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
18
óra
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/396. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/397. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
SzerencsePerc
18:46
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
Családi kör
20/23. rész, 2019: Szeretetnyelvek
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/398. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/399. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/400. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/401. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/1. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
SzerencsePerc
18:45
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
Családi kör
20/24. rész, 2019: Mikor romboljuk le a mítoszokat?
19
óra
19:35
német családi filmsorozat, II. évad, 19/13. rész: Az olasz nagybácsi
19:30
Fölszállott a páva 2019
7/3. rész, 2019: 2019.11.22-i adás
19:45
amerikai filmvígjáték, 1984
19:45
Magyarország, szeretlek!
19:40
német családi filmsorozat, II. évad, 19/14. rész: Döntések
19:40
német családi filmsorozat, II. évad, 19/15. rész: Jóbarát
19:40
német családi filmsorozat, II. évad, 19/16. rész: Szeptemberi vihar I.
19:40
német családi filmsorozat, II. évad, 19/17. rész: Szeptemberi vihar II.
19:30
Fölszállott a páva 2019
7/4. rész, 2019: 2019.11.29-i adás
19:40
amerikai filmvígjáték, 1989
19:45
Magyarország, szeretlek!
20
óra
20:30
Bagi-Nacsa Orfeuma
   
20:30
Kékfény
20:30
Önök kérték
20:30
Skandináv lottó
20:45
orosz tévéfilmsorozat, 14/9. rész: Tyihij Don
20:35
Fábry
   
21
óra
21:30
amerikai filmvígjáték, 2016
21:45
olasz életrajzi film, 2/1., 2010
21:35
amerikai western, 2010
21:15
magyar tévéfilm, 2018
21:30
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, II. évad, 8/4. rész
21:30
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, II. évad, 6/2. rész
21:35
francia bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 6/4. rész: Gáláns halál - 2. rész
 
21:45
olasz életrajzi film, 2/2., 2010
21:35
amerikai romantikus vígjáték, 2017
21:20
francia filmszatíra, 1999
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
22
óra
   
22:30
Kenó
22:30
Kenó
22:40
amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat, 11/5. rész: Látomás egy gyilkosságról, 2005
22:20
Kenó
22:30
spanyol tévéfilmsorozat, 18/11. rész, 2016
22:30
Kenó
22:35
új-zélandi-ausztrál játékfilm, 1988
22:00
lengyel filmvígjáték, 2016
   
23
óra
23:05
Kenó
23:15
magyar történelmi film, 1970
23:30
Kenó
23:40
Velence magyar emlékei
2. rész - Új barbár század jövetelére (ism.)
23:20
Kenó
23:30
Bagi-Nacsa Orfeuma
(ism.)
23:45
Hogy volt?!
Seregi László
 
23:25
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
 
23:20
Kenó
23:30
magyar játékfilm, 1972
23:25
Kenó
23:35
Velence magyar emlékei
3. rész - Volt egyszer egy biennálé (ism.)
23:00
Kenó
23:10
Fábry
(ism.)
23:30
Kenó
23:40
német-francia-olasz játékfilm, 1986
00
óra
00:55
Hogy volt?!
Szarvas József
00:10
Partitúra
Szekszárd (ism.)
00:25
Hogy volt?!
Tolcsvay Béla
00:45
Új idők, új dalai
Természetművészet - A környezethez igazított alkotás
00:05
Hogy volt?!
Drahota Andrea (ism.)
00:55
Új idők, új dalai
A szabadság élménye - Jazzénekesek között
00:15
Szabadság tér ´89
00:55
Kékfény
(ism.)
00:50
Hogy volt?!
Magyar balett világsztárok
00:05
Partitúra
Szombathely (ism.)
00:30
Hogy volt?!
Kalmár Tibor 85!
 
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
01
óra
01:50
Rúzs és selyem
01:10
Új idők, új dalai
Életre kelt képkockák - Az animációsfilm
01:40
Rúzs és selyem
01:20
Új idők, új dalai
Kibogozni a hangokat - A kortárs opera világa
01:50
Rúzs és selyem
01:15
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Évora, 2008
01:35
Rúzs és selyem
01:05
Új idők, új dalai
Tradíciók és új utak - A brácsa becsülete
01:35
Rúzs és selyem
01:35
Rúzs és selyem
01:50
Új idők, új dalai
Ihlető technológia - Újmédia művészet
01:45
Rúzs és selyem
01:00
Új idők, új dalai
Meglátni és megfejteni - A plakát
01:35
Rúzs és selyem
01:25
Új idők, új dalai
A tér illúziója - Mapping
01:50
Rúzs és selyem
 
02
óra
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Kötter Tamás
02:45
Mesterember
02:10
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Sántha Attila
02:40
Mesterember
Fodrász
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Smid Róbert
02:45
Mesterember
Asztalos
02:05
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Bék Timur
02:35
Mesterember
Kőműves
02:05
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Végh Attila, József Attila-díjas költő, író
02:40
Mesterember
Cukrász
02:05
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Vári Fábián László, József Attila- és Magyarország Babérkoszorúja-díjas költő, író
02:35
Mesterember
Virágkötő
02:20
Rúzs és selyem
02:45
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Réti László
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:45
Mesterember
Keramikus
02:00
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Szalay Károly
02:40
Mesterember
Jegykezelő
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Kovács Katáng Ferenc költő, író
02:45
Mesterember
Felszolgáló
 
03
óra
03:10
Magyar Krónika
Gasztronómia
03:40
Magyar gazda
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Skanzen
03:35
Élő egyház
(ism.)
03:55
Életkor
(ism.)
03:15
Magyar Krónika
Kortársművészet-Ludwig
03:40
Forint, fillér
(ism.)
03:00
Magyar Krónika
Horgászat
03:35
Magyar gazda
(ism.)
03:10
Magyar Krónika
Extrém színházi terek
03:35
Unió28
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Hajóépítés
03:35
Esély
(ism.)
03:15
Magyar Krónika
Geresdlak
03:40
Kárpát expressz
(ism.)
03:10
Magyar Krónika
Romkocsmák
03:40
Magyar gazda
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Füveskertek
03:35
Élő egyház
(ism.)
03:55
Életkor
(ism.)
03:15
Magyar Krónika
Kincsek a magasban
03:40
Forint, fillér
(ism.)
 
csütörtök
november 21.
péntek
november 22.
szombat
november 23.
vasárnap
november 24.
hétfő
november 25.
kedd
november 26.
szerda
november 27.
csütörtök
november 28.
péntek
november 29.
szombat
november 30.
vasárnap
december 1.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.