október 18 - november 31.
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
04
óra
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Életkor
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Iskolapad
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Családi kör
20/17. rész, 2019: Első szerelem (ism.)
04:05
Itthon vagy!
2019.10.18-i adás (ism.)
04:25
Himnusz
04:27
Család-barát
(ism.)
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:05
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Iskolapad
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Családi kör
20/18. rész, 2019: Véleményvezérek és példaképek (ism.)
04:00
Itthon vagy!
2019.10.25-i adás (ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Summa
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
05
óra
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:20
Édes anyanyelvünk
(ism.)
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
Paprikás és pörkölt (ism.)
05:50
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:20
Édes anyanyelvünk
(ism.)
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
A nyúl (ism.)
05:50
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
06
óra
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:50
Életkerék
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:55
Térkép
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Roma magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:41
Srpski Ekran
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:50
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:55
Rondo
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:50
P'amende
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:46
Térkép
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:50
Roma magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:45
Srpski Ekran
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:46
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:55
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
07
óra
07:20
Öt kontinens
(ism.)
07:50
Ridikül
Forradalmi vívmányok a gyermekgyógyászatban (ism.)
07:25
Szerelmes földrajz
Lépcsők a csillagok felé... (ism.)
07:55
Noé barátai
07:00
Gasztroangyal
Emu és strucc (ism.)
07:10
Domovina
07:40
Ridikül
Aktív idősödés és testi-lelki egészség (ism.)
07:10
Unser Bildschirm
07:40
Ridikül
Magyar művész lettem (ism.)
07:25
Ecranul Nostru
07:55
Ridikül
Ebből csak jó sülhet ki!
07:20
Öt kontinens
(ism.)
07:50
Ridikül
Jó szóból sosem elég! (ism.)
07:15
Hazajáró
Beregi-Tiszahát2 - Lónyától Kaszonyig (ism.)
07:45
Noé barátai
07:00
Gasztroangyal
2019.10.26-i adás (ism.)
07:20
Domovina
07:45
Ridikül
Szuperpapák (ism.)
07:15
Unser Bildschirm
07:45
Ridikül
A magyar animáció kincsestára (ism.)
07:15
Ecranul Nostru
07:45
Ridikül
Gyermekeink gyógyítói (ism.)
07:30
Alpok-Duna-Adria
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
08
óra
08:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/372. rész (ism.)
08:30
Divat & dizájn
08:00
Isten kezében
08:25
Kereszt-Tények
08:35
Katolikus krónika
08:30
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/373. rész (ism.)
08:30
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/374. rész (ism.)
08:00
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/375. rész (ism.)
08:50
magyar játékfilm, 1937
08:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/376. rész (ism.)
08:10
Folkudvar
(ism.)
08:40
Divat & dizájn
08:00
Isten kezében
08:25
Kereszt-Tények
08:35
Katolikus krónika
08:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/377. rész (ism.)
08:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/378. rész (ism.)
08:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/379. rész (ism.)
08:00
Ridikül
Régészeti rejtélyek (ism.)
09
óra
09:35
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 12/2. rész: Veszélyes társaság (ism.)
09:30
amerikai tévéfilmsorozat, 22/12. rész: Sérülés
09:00
Így szól az Úr!
09:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:35
Útmutató
09:15
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/3. rész: Eltemetve (ism.)
09:15
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/4. rész: A bosszú születése (ism.)
09:30
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/5. rész: Nyolcas, kilences, hármas (ism.)
 
09:30
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/6. rész: A Rex Kódex (ism.)
09:35
amerikai tévéfilmsorozat, 22/13. rész: Kiváltság
09:00
Így szól az Úr!
09:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:30
A sokszínű vallás
09:50
Jézus és...
09:30
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/7. rész: A jövő katonája (ism.)
09:30
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/8. rész: A víz színe (ism.)
09:25
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/9. rész: N 13 (ism.)
09:00
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/380. rész (ism.)
09:50
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/10. rész: Elterelés (ism.)
10
óra
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:00
Új nemzedék
10:25
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, 1568. Katolikus szemmel, 2018
10:30
Metodista magazin
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Az 1956-os forradalom anatómiája
magyar dokumentumfilm, 2016
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:00
Református ifjúsági műsor
10:10
Ortodox ifjúsági műsor
10:15
Metodista ifjúsági műsor
10:25
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, Békességben, szeretetben, 2018
10:30
Református magazin
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:45
Ezerarcú Balaton
magyar ismeretterjesztő sorozat, Balaton - két téli nap, 2006
11
óra
  
11:00
Metodista istentisztelet
  
11:15
Három fénykép - Töredékek egy emigráns életéből
magyar dokumentumfilm, 2017
   
11:00
Római katolikus szentmise
   
11:00
Reformáció napi evangélikus istentisztelet - Közvetítés Budafokról
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
12
óra
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
(ism.)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta
(ism.)
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
13
óra
13:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nádasd, 2019
13:55
Róma magyar emlékei
5/2. rész, 2017
13:20
Partitúra
Hódmezővásárhely
13:20
A kék bolygó II.
angol ismeretterjesztő sorozat, 7/7. rész: A mi kék bolygónk
13:20
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/6. rész
13:55
Magyarország finom
Zsófia torta, Rostélyos pohánkaágyon
13:15
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/7. rész
13:45
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/6. rész (ism.)
13:25
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/8. rész
13:55
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/7. rész (ism.)
13:20
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/9. rész
13:50
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/8. rész (ism.)
13:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kakucs, 2019
13:55
Róma magyar emlékei
5/3. rész, 2017
13:30
Partitúra
Zemplén
13:30
Gandhi - Harc fegyverek nélkül
osztrák portréfilm, 2018
13:25
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/10. rész
13:20
Művészet és gasztronómia - A lascaux-i barlangrajzok és a környék ínyencségei
francia ismeretterjesztő film, 2015
13:50
Michela: Toszkána ízei
angol ismeretterjesztő sorozat, 10/10. rész (ism.)
13:20
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/1. rész: Az Altáj-hegység
13:50
Művészet és gasztronómia - A lascaux-i barlangrajzok és a környék ínyencségei
francia ismeretterjesztő film, 2015 (ism.)
13:20
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/2. rész: Azori-szigetek
13:50
A világ egy terített asztal
német ismeretterjesztő sorozat, 130/1. rész: Az Altáj-hegység (ism.)
14
óra
14:25
német családi filmsorozat, I. évad, 15/9. rész: Antonia a kastélyban (ism.)
14:15
angol tévéfilmsorozat, 8/2. rész: Szárítsd fel könnyeid!
14:20
Bence meg a többi jómadár
magyar ismeretterjesztő film, 2007
14:45
Édes anyanyelvünk
14:10
német családi filmsorozat, I. évad, 15/10. rész: Veronai közjáték (ism.)
14:15
német családi filmsorozat, I. évad, 15/11. rész: Az élet értelme (ism.)
14:25
német családi filmsorozat, I. évad, 15/12. rész: A szobalány (ism.)
14:25
Az öregember és a gólya
német ismeretterjesztő film, 2017
14:25
német családi filmsorozat, I. évad, 15/13. rész: A villi király (ism.)
14:30
angol tévéfilmsorozat, 8/3. rész: Puskával a kézben
14:20
Édes anyanyelvünk
14:00
Magyarország finom
Kásás galuska (töltike), Töltött tyúk
14:20
Jamie lefőzi Olaszországot
angol ismeretterjesztő sorozat, I. évad, 8/1. rész: Lipari-szigetek
14:20
német családi filmsorozat, I. évad, 15/14. rész: Pankraz nagy napja (ism.)
14:25
német családi filmsorozat, I. évad, 15/15. rész: Cukros kenyér II/1. (ism.)
14:25
német családi filmsorozat, II. évad, 19/1. rész: Cukros kenyér II/2. (ism.)
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
15
óra
15:10
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/84. rész
15:10
magyar játékfilm, 1949
15:00
Nemzeti vágta 2019
15:00
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/85. rész
15:50
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/4. rész: A bosszú születése
15:05
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/86. rész
15:55
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/5. rész: Nyolcas, kilences, hármas
15:20
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/87. rész
15:25
magyar tévéfilm, 1997
15:20
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/88. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/89. rész
15:25
magyar filmvígjáték, 1957
15:05
magyar romantikus film, 1937
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/90. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/91. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/92. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, II. évad, 130/93. rész
16
óra
16:05
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 12/3. rész: Eltemetve
     
16:10
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/6. rész: A Rex Kódex
16:05
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/7. rész: A jövő katonája
 
16:30
Hogy volt?!
Sándor Pál - 80
16:10
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/8. rész: A víz színe
16:05
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/9. rész: N 13
16:10
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/10. rész: Elterelés
16:10
olasz bűnügyi tévéfilmsorozat, 12/11. rész: A Nap fényénél
17
óra
17:05
Ridikül
Aktív idősödés és testi-lelki egészség
17:00
Gasztroangyal
Emu és strucc
17:30
Borbás Marcsi szakácskönyve
A nyúl
17:05
Ridikül
Magyar művész lettem
17:05
Ridikül
Alkotni arany
17:20
magyar dokumentumfilm, 2006
17:05
Ridikül
Jó szóból sosem elég!
17:05
Ridikül
Szuperpapák
17:00
Gasztroangyal
2019.10.26-i adás
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
2019.10.27-i adás
17:05
Ridikül
A magyar animáció kincsestára
17:05
Ridikül
Gyermekeink gyógyítói
17:05
Ridikül
Régészeti rejtélyek
17:05
Ridikül
Fenntartható, etikus divat
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
18
óra
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/373. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
SzerencsePerc
18:45
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
Családi kör
20/18. rész, 2019: Véleményvezérek és példaképek
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/374. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/375. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
A vádlott vádló
magyar dokumentumfilm, 2019
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/376. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/377. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
SzerencsePerc
18:45
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
Családi kör
20/19. rész, 2019: Veszteség a családban
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/378. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/379. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/380. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/381. rész
19
óra
19:35
német családi filmsorozat, I. évad, 15/10. rész: Veronai közjáték
19:40
amerikai filmdráma, 1997
19:45
Magyarország, szeretlek!
19:30
német családi filmsorozat, I. évad, 15/11. rész: Az élet értelme
19:30
német családi filmsorozat, I. évad, 15/12. rész: A szobalány
19:40
Skandináv lottó
19:50
magyar játékfilm, 2006
19:35
német családi filmsorozat, I. évad, 15/13. rész: A villi király
19:30
Fölszállott a páva 2019 - A válogató
2/1. rész, 2019: 2019.10.27-i adás
19:40
olasz kalandfilm, 1971
19:45
Magyarország, szeretlek!
19:35
német családi filmsorozat, I. évad, 15/14. rész: Pankraz nagy napja
19:35
német családi filmsorozat, I. évad, 15/15. rész: Cukros kenyér II/1.
19:35
német családi filmsorozat, II. évad, 19/1. rész: Cukros kenyér II/2.
19:35
német családi filmsorozat, II. évad, 19/2. rész: Nehéz választás
20
óra
20:30
francia filmdráma, 2013
  
20:25
Kékfény
20:30
Önök kérték
 
20:30
Bagi-Nacsa Orfeuma
20:30
francia játékfilm, 2013
  
20:30
Kékfény
20:30
Önök kérték
20:25
Skandináv lottó
20:35
orosz tévéfilmsorozat, 14/5. rész: Tyihij Don
20:30
amerikai-német életrajzi film, 2003
21
óra
 
21:30
Szabadságkoncert
2/1. rész, 2019
21:20
Szabadságkoncert
2/2. rész, 2019
21:20
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 8/8. rész
21:30
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 6/3. rész
21:50
magyar játékfilm, 1986
21:30
olasz akcióvígjáték, 2005
 
21:25
angol-német tévéfilmsorozat, 2/2. rész: Part 2, 2010
21:20
amerikai-angol filmdráma, 2008
21:30
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, II. évad, 8/1. rész
21:30
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 6/4. rész
21:25
ausztrál tévéfilmsorozat, I. évad, 6/6. rész
 
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
22
óra
22:05
Kenó
22:15
22:35
angol-német filmdráma, 2/1. rész, 2010
22:15
amerikai filmdráma, 1981
22:20
Kenó
22:25
amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat, 11/1. rész: A kezdet
22:20
Kenó
22:25
spanyol tévéfilmsorozat, 18/6. rész, 2016
  
22:05
Kenó
22:15
magyar történelmi dokumentumfilm, 2010
22:50
Kenó
 
22:25
Kenó
22:35
amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat, 11/2. rész: Gyilkos hétvége, 2005
22:20
Kenó
22:30
spanyol tévéfilmsorozat, 18/7. rész, 2016
22:15
Kenó
22:25
cseh zenés film, 1993
22:30
Kenó
22:40
olasz romantikus vígjáték, 2017
23
óra
   
23:55
Hogy volt?!
Soltész Rezső
23:15
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
23:15
Kenó
23:20
Szabadság tér ´89
23:10
Kenó
23:20
magyar játékfilm, 1976
 
23:00
Bagi-Nacsa Orfeuma
(ism.)
23:55
Hogy volt?!
Kocsák Tibor
23:10
Kenó
23:20
svéd játékfilm, 2/2. rész: Fanny och Alexander I-II., 1982
 
23:20
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
  
00
óra
00:25
Róma magyar emlékei
5/2. rész, 2017 (ism.)
00:55
Partitúra
(ism.)
00:00
Kenó
00:05
Fábry
(ism.)
00:05
Kenó
00:15
svéd filmdráma, 2/1. rész, 1982
00:50
Új idők, új dalai
A valóság képei - A szociofotó
00:40
Hogy volt?!
Szabó Magda
00:05
Kékfény
(ism.)
00:55
Hogy volt?!
Sebestyén Márta
00:50
Hogy volt?!
Hogy szólt - Megtűrt zenekarok
00:35
Róma magyar emlékei
5/3. rész, 2017 (ism.)
00:50
Új idők, új dalai
Ön. Arc. Kép - A tükröződő én
00:50
Hogy volt?!
Veszélyes pillanatok
00:05
Hogy volt?!
Sándor Pál - 80 (ism.)
00:50
Új idők új dalai
A passió - Krisztus feltámadása - Szolgálat és művészet
00:15
Szabadság tér ´89
00:25
magyar játékfilm, 1963
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
01
óra
01:50
Rúzs és selyem
01:25
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Pico sziget borvidéke, 2008
01:50
Rúzs és selyem
01:55
Rúzs és selyem
01:20
Rúzs és selyem
01:45
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Tóth László
01:35
Rúzs és selyem
01:50
Rúzs és selyem
01:45
Rúzs és selyem
01:05
Partitúra
Hódmezővásárhely (ism.)
01:15
Magyar történelmi arcképcsarnok
magyar ismeretterjesztő sorozat, Liszt Ferenc (1811-1886) - I. rész, 2003
01:45
Magyar történelmi arcképcsarnok
magyar ismeretterjesztő sorozat, Liszt Ferenc (1811-1886) - II. rész, 2003
01:45
Rúzs és selyem
01:05
Új idők, új dalai
Rézbe öntött lélek - A trombita
01:40
Rúzs és selyem
01:30
Rúzs és selyem
01:05
Kékfény
(ism.)
01:55
Rúzs és selyem
01:50
Rúzs és selyem
02
óra
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Száraz Miklós György
02:45
Mesterember
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Szilveszteri adás: Orbán János Dénes
02:45
Mesterember
02:25
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Kovács István
02:50
Mesterember
02:10
Mesterember
Fafaragó
02:40
Hangvilla
Hangszermagány - a fuvola
02:00
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Temesi Ferenc
02:25
Mesterember
Cizellőr
02:50
Hangvilla
Négykezes Karácsony
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Lyukasóra
02:45
Mesterember
Autóbuszszerelő
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Szörényi László
02:45
Mesterember
02:00
Rúzs és selyem
02:30
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Tamás Menyhért
02:55
Hangvilla
Vonósnégyes vallomás ((Mozart Haydnnak)
02:10
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Shrek Tímea
02:15
Folkudvar
(ism.)
02:45
Mesterember
Villamosvezető
02:10
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Zágorec-Csuka Judit
02:40
Mesterember
02:10
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Böszörményi Zoltán
02:35
Mesterember
Buszvezető
02:00
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Vöröskéry Dóra
02:30
Mesterember
Orgonakészítő
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Ruva Farkas Pál
02:50
Mesterember
Metróhálózati mérnök
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Csabai Márk
02:45
Mesterember
Faesztergályos
03
óra
03:10
Hangvilla
Dohnányi-variációk
03:40
Élő egyház
(ism.)
03:15
Hangvilla
Részletek az örökkévalóságból
03:40
Forint, fillér
(ism.)
03:15
Hangvilla
Bábtragédia
03:45
Magyar gazda
(ism.)
03:05
Unió28
(ism.)
03:25
Summa
(ism.)
03:45
Himnusz
03:20
Esély
(ism.)
03:40
Család'19
(ism.)
03:10
Hangvilla
Kétcsellós Szilveszter
03:40
Kárpát expressz
(ism.)
03:10
Hangvilla
Billentyűs fantomok
03:40
Magyar gazda
(ism.)
03:25
Élő egyház
(ism.)
03:45
Életkor
(ism.)
03:10
Rúzs és selyem
03:11
Hangvilla
Kottáskönyvek (Frescobaldi: Toccaták)
03:40
Forint, fillér
(ism.)
03:05
Hangvilla
A Nyolcadik (Beethoven)
03:35
Magyar gazda
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Állatkert
03:35
Unió28
(ism.)
03:00
Magyar Krónika
Játék
03:25
Esély
(ism.)
03:55
Család'19
(ism.)
03:15
Magyar Krónika
Betűvarázs
03:40
Kárpát expressz
(ism.)
03:15
Magyar Krónika
Fölszállott a páva
03:40
Magyar gazda
(ism.)
péntek
október 18.
szombat
október 19.
vasárnap
október 20.
hétfő
október 21.
kedd
október 22.
szerda
október 23.
csütörtök
október 24.
péntek
október 25.
szombat
október 26.
vasárnap
október 27.
hétfő
október 28.
kedd
október 29.
szerda
október 30.
csütörtök
október 31.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.