október 17 - október 30.
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
04
óra
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:05
Dokuzóna
METSZET / PALTYÁNOK - katolikus bolgárok Erzsébetlakon (ism.)
04:05
Lejáratás és bomlasztás - A hálózat örök
magyar dokumentumfilm, 2014 (ism.)
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2011
04:00
Magyar rock
magyar zenei műsor, 2009
04:00
Magyar rock
magyar zenei műsor, 2009
04:00
Magyar rock
magyar zenei műsor, 2009
04:05
Dokuzóna
PÉCSI HORVÁT EMLÉKEK és a VÁROS HORVÁT HÍRESSÉGEI, 2018
05
óra
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
A NAGYOK
Petrás Mária 2. rész
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Unió28
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Novum
2018.10.20-i adás
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
A NAGYOK
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Unió28
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
06
óra
06:25
Magyar gazda
(ism.)
06:45
Család'18
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:45
Forint, fillér
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:45
Élő egyház
(ism.)
06:15
Itthon vagy!
(ism.)
06:40
Életkor
(ism.)
06:25
Esély
(ism.)
06:50
Kárpát expressz
(ism.)
06:25
Világ
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
06:20
Család'18
(ism.)
06:45
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Kék bolygó
(ism.)
06:50
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:50
Forint, fillér
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:50
Élő egyház
(ism.)
06:20
Itthon vagy!
(ism.)
06:45
Életkor
(ism.)
06:25
Esély
(ism.)
06:50
Kárpát expressz
(ism.)
07
óra
07:10
Kék bolygó
(ism.)
07:30
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
(ism.)
07:15
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
(ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
(ism.)
07:05
Hogy volt?!
A 100 tagú cigányzenekar (ism.)
07:20
Lengyelország
magyar ismeretterjesztő sorozat, 19/18. Varsó1.- A királyi út, 2013
07:50
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Az I. világháború hősei
07:20
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
(ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:15
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
(ism.)
07:20
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
07:20
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
A nyúl
07:10
Hogy volt?!
Az Apostol együttes (ism.)
07:20
Lengyelország
magyar ismeretterjesztő sorozat, 19/19. Varsó 2.- A "magyar" Varsó, 2013
07:50
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Makkai László
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
08
óra
08:30
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:55
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
A sokszínű vallás
(ism.)
08:50
Így szól az Úr!
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Katolikus Krónika
(ism.)
08:00
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:05
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
Gasztroangyal
Velencei-tó (ism.)
08:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:50
Önök kérték
(ism.)
08:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Evangélikus riportok
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Metodista magazin
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Tanúságtevők
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Isten kezében
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Gasztroangyal
Háry János nyomában (ism.)
08:25
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:55
A szántó-vető lelkész - Tessedik Sámuel élete
magyar ismeretterjesztő film, 2015 (ism.)
09
óra
09:20
Isten kezében
(ism.)
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Csillagszeműek - Tímár Sándor, 2005
09:00
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:15
Kérdések a Bibliában
(ism.)
09:30
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, 1568. Katolikus szemmel, 2018 (ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Véssey Gábor, 2005
09:00
Isten kezében
(ism.)
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Szervét Tibor színművész, 2005
09:25
Tálentum
magyar riportműsor, Lőrinczi László Tamási Áron-díjas író, műfordító, 2005
09:55
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Csendre csend, csendre hang - Simon Péter szociális munkás, színész, 2005
09:15
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Popova Aleszja, 2005
09:10
Református riportok
(ism.)
09:45
Tálentum
magyar riportműsor, Gérecz Attila költő (1929-1956), 1999
09:10
Új nemzedék
(ism.)
09:45
Tálentum
magyar riportműsor, Hazulról haza - portréfilm Bertók László költőről, 2005
09:15
Így szól az Úr!
(ism.)
09:20
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:30
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, 2018 (ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Józsa Judit kerámiaszobrász - Apáról leányra, 2005
09:20
Katolikus Krónika
(ism.)
09:55
Mindenki Akadémiája
Kistelegdi István: Alkalmazkodóképes épületek evolúciója
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Kosztándi Jenő festőművész, 2005
09:50
Magyar történelmi arcképcsarnok
magyar ismeretterjesztő, Bakfark Bálint (1507-1576), 2002
10
óra
10:20
Magyar Krónika
Kodályról virágnyelven
10:50
Új idők, új dalai
A karikatúra - A túlzás mestersége
10:15
Magyar Krónika
A szőlő
10:45
Új idők, új dalai
Ön. Arc. Kép - A tükröződő én
10:05
Magyar Krónika
Jégvarázs
10:35
Új idők, új dalai
Könyvillusztráció - Írás képek
10:25
Öt kontinens
10:50
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:25
Magyar Krónika
10:55
Térkép
(ism.)
10:20
Mindenki Akadémiája
Tóth Zoltán: Hogyan működnek a bolygólégkörök?
10:50
Új idők, új dalai
A ritmus zenéje - Szívvel dobbal
10:15
Mindenki Akadémiája
Németh György:Átoktáblák - Az antik mágia tárgyi emlékei
10:50
Új idők, új dalai
Nagyzenekari koncert
10:15
Mindenki Akadémiája
Röst Gergely: Egyszerű rendszerek - bonyolult viselkedések
10:45
Új idők, új dalai
Jazz improvizáció
10:10
Mindenki Akadémiája
Janszki József: Agyunkra ment az internet?
10:40
Új idők, új dalai
"Azért voltak élményeink..." - Sanzonok és vallomások
10:25
Új idők, új dalai
Az érzelmek dinamikája - A fizikai színház
10:55
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:45
Öt kontinens
10:25
Magyar Krónika
(ism.)
11
óra
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Állványokon
magyar tévéjáték, 1972
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
A tranzitutas
magyar tévéjáték, 1983
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
Uborkafa
11:05
magyar kalandfilm, 1943
11:25
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:40
magyar játékfilm, 1937
11:25
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:40
Bálvány
magyar játékfilm, 1963
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Irány Caracas
magyar tévéjáték, 1981
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
magyar tévéfilm, 1975
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Tüzet viszek
magyar tévéfilm, 1981
11:15
magyar tévéjáték, 1971
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
Kár a benzinért
magyar filmvígjáték, 1964
11:05
Térkép
(ism.)
11:35
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:50
Fölszállott a páva 2018
magyar dokumentumfilm, A Döntők Döntője - Meghívottak 1. rész, 2018 (ism.)
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
12
óra
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
13
óra
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
13:50
Alpok-Duna-Adria
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Öt kontinens
(ism.)
13:50
Életkerék
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:10
In memoriam Huszárik Zoltán
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
A NAGYOK
13:45
Lejáratás és bomlasztás - A hálózat örök
magyar dokumentumfilm, 2014
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
Roma magazin
(ism.)
13:45
Domovina
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Srpski Ekran
(ism.)
13:50
Unser Bildschirm
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Rondo
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
P'amende
(ism.)
13:50
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Várakozás - Andorai Péter - A Nemzet Színésze
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:25
Birkózó Világbajnokság - Budapest
14
óra
14:25
Család-barát
(ism.)
14:25
Család-barát
(ism.)
14:25
Család-barát
(ism.)
14:05
Család-barát
(ism.)
14:35
Illényi Katica Tango Classic koncert
magyar koncertfilm, Illényi Katica Tango Classic koncert 2/1., 2018
14:10
Család-barát
(ism.)
14:20
"A remény hullámhosszán..." - a Magyar Rádió ostroma 1956
magyar dokumentumfilm, 2010 (ism.)
14:25
Család-barát
(ism.)
14:15
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:15
Család-barát
(ism.)
 
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
15
óra
15:50
Magyar gazda
(ism.)
15:55
Kék bolygó
(ism.)
 
15:40
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Végh Attila József Attila-díjas költő irodalmi munkái
15:25
Illényi Katica Tango Classic koncert
magyar koncertfilm, Illényi Katica Tango Classic koncert 2/2., 2018
15:45
Életkor
(ism.)
15:15
Család'18
(ism.)
15:40
Hazajáró
 
15:45
Kék bolygó
(ism.)
15:50
Kárpát expressz
(ism.)
15:50
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Magyar Érdemrend Aranykeresztje az irodalomban - Sántha Attila munkássága
 
16
óra
16:20
Noé barátai
(ism.)
16:50
Novum
16:20
Opera Café
16:50
Magyar Krónika
(ism.)
16:00
Kárpát expressz
(ism.)
16:25
Rúzs és selyem
(ism.)
16:55
SzépMűvészet
16:10
Új idők új dalai
16:40
Birkózó Világbajnokság - Budapest
2. nap
16:15
Mesélő cégtáblák
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Párizsi Nagy Áruház
16:40
Színe-java
16:05
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kétbodony, 2018 (ism.)
16:40
Birkózó Világbajnokság - Budapest
16:10
Térkép
(ism.)
16:40
Birkózó Világbajnokság - Budapest
16:00
Magyar gazda
(ism.)
16:20
Magyarország finom
Vörösboros marhapofa csicsókapürével, töltött marhaszív, Pacalleves sült céklával és lencsével
16:40
Birkózó Világbajnokság - Budapest
16:10
magyar animációs filmsorozat felnőtteknek, I. évad, 10/1. rész: Miből lesz a cserebogár
16:25
magyar animációs filmsorozat felnőtteknek, I. évad, 10/2. rész: Szópárbajok
16:40
Birkózó Világbajnokság - Budapest
16:15
magyar animációs filmsorozat felnőtteknek, I. évad, 10/3. rész: Isten tenyerén?
16:30
magyar animációs filmsorozat felnőtteknek, I. évad, 10/4. rész: Úton az Úr felé
16:40
Székelyföld
román dokumentumfilm, 2016
16:55
Birkózó Világbajnokság - Budapest
16:20
Új idők új dalai
A zeneszerző műhelyében - Egy zongoramű születése
16:55
Birkózó Világbajnokság - Budapest
 
17
óra
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagyrécse, 2013
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Hajós, 2013
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kács, 2013
17:50
Színe-java
17:40
Birkózó Világbajnokság - Budapest
       
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
18
óra
18:00
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:00
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
18:50
Térkép
(ism.)
       
18:00
Virtuóz pillanatok
Szalovszky Viktória
18:20
A NAGYOK
18:50
Öt kontinens
(ism.)
19
óra
19:00
Virágzó Magyarország
magyar ismeretterjesztő sorozat, Keszthely, 2008
19:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
19:00
Virágzó Magyarország
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kisbér, 2008
19:30
Pannonia 3 keréken
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szobtól Szécsényig, 2010
19:05
Virágzó Magyarország
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kiskunfélegyháza, 2007
19:30
Pannonia 3 keréken
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szécsénytől Sajónémetiig, 2010
19:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kétbodony, 2018 (ism.)
       
19:25
Szerelmes földrajz
20
óra
 
20:00
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016
20:00
Önök kérték
(ism.)
20:00
Dokuzóna
METSZET / PALTYÁNOK - katolikus bolgárok Erzsébetlakon
 
20:35
Virágzó Magyarország
magyar-magyar ismeretterjesztő sorozat, Abony, 2007
20:35
Virágzó Magyarország
magyar ismeretterjesztő sorozat, Balatonfüred, 2008
20:35
Virágzó Magyarország
magyar ismeretterjesztő sorozat, Balmazújváros, 2008
20:35
Virágzó Magyarország
magyar ismeretterjesztő sorozat, Cegléd, 2008
 
20:30
Térkép
(ism.)
20:00
Gasztroangyal
Erdővidék (ism.)
21
óra
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Mint a filmeken 2. (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Az érmek másik oldala (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Fiatalok ritmusa 2. (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
A Bagi Nacsa Show
(ism.)
21:35
svájci-magyar dokumentumfilm, 2002
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A reflektorfény mögött (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Cintányéros cudar világ (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:30
Székelyföld
román dokumentumfilm, 2016 (ism.)
21:35
Ridikül
Nők a fedélzeten (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Fábry
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Könyv születik Alsólendván - Kultsár György prédikátor és felvilágosult mecénása, Bánffy Miklós
szlovén dokumentumfilm, 2015
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
22
óra
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
magyar sitcom, 22. rész Cicázzunk, 2018
 
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:40
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
 
22:30
Hogy volt?!
Illényi Katica (ism.)
23
óra
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Az én '56-om
Kovács György (ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:50
Az én '56-om
Dr. Debreczeni László (ism.)
23:10
Kulturális Híradó
(ism.)
23:40
Opera Café
23:20
Hogy volt?!
Az Apostol együttes (ism.)
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Az én '56-om
Füki László (ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Az én '56-om
Somogyi Gabriella (ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Az én '56-om
Barta Sándor (ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Az én '56-om
Kele Lajosné (ism.)
23:00
magyar sitcom, 23. rész A mészárlás, 2018
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Az én '56-om
Marián Istvánné (ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:50
Az én '56-om
Gárdonyi Lilli (ism.)
00
óra
00:00
Mindenki Akadémiája
Székely Levente: Fiatalok - felnőttek - idősek. Hogyan látjuk magunkat és egymást?
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Ütközés
00:40
M2 matricák - Hevül a vegyület
Hővezetés
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Bathó Edit: A jász viselet virágkora és csodálatos újjászületése
00:26
Az én '56-om
Meggyes Miklósné (ism.)
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Hangszerek
00:40
M2 matricák - Hevül a vegyület
Nagyító
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Magyarország a szívgyógyászat élvonalában - Dr. Merkely Béla kardiológus - Városmajori Szív és Érsebészeti Klinika
00:35
M2 matricák - Triangulum
A dob
00:40
M2 matricák - Triangulum
Hárfa
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Az én '56-om
Koszmovszky Edina (ism.)
00:15
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:40
Magyar elsők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Az első magyar üstökös-leírás, 2003
00:55
Himnusz
00:10
Az én '56-om
Kiss Imre (ism.)
00:20
Kulturális Híradó
(ism.)
00:55
Himnusz
00:00
Az én '56-om
Bende Lajos (ism.)
00:05
Mindenki Akadémiája
Bunford Nóra: A serdülőkori érzelmi hullámvasút és pszichiátria
00:35
M2 matricák - Triangulum
Gitár
00:40
M2 matricák - Triangulum
Trombita
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Tallai Gábor: Hogyan kerülnek szuperhősök az '56-os Budapestre?
00:35
M2 matricák - Triangulum
Fuvola
00:40
M2 matricák - Triangulum
Filmzene
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Szalai Tamás: Mik azok a szupernóvák?
00:35
M2 matricák - Triangulum
Cselló
00:40
M2 matricák - Triangulum
Furulya
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Papp Gábor: Tanulható-e a sikeres online marketing tudománya?
00:35
M2 matricák - Triangulum
Hegedű
00:40
M2 matricák - Triangulum
Zenei játékok
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Vida Ádám: Nanorészecskék
00:35
M2 matricák - Triangulum
Szaxofon
00:40
M2 matricák - Triangulum
Tibus bohóc hangszerei
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:00
Opera Café
00:30
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:55
Himnusz
 
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
01
óra
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Önök kérték
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Gasztroangyal
Háry János nyomában (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Andorai Péter
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Hogy volt?!
Az Apostol együttes (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
magyar szórakoztató műsor, 2008
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
A szántó-vető lelkész - Tessedik Sámuel élete
magyar ismeretterjesztő film, 2015
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Gasztroangyal
Erdővidék (ism.)
 
02
óra
02:50
Állványokon
magyar tévéjáték, 1972 (ism.)
02:30
A tranzitutas
magyar tévéjáték, 1983 (ism.)
02:30
Uborkafa
(ism.)
02:30
magyar filmszatíra, 1957 (ism.)
02:30
magyar játékfilm, 1942 (ism.)
02:30
Bálvány
magyar játékfilm, 1963 (ism.)
02:25
Irány Caracas
magyar tévéjáték, 1981 (ism.)
02:50
magyar tévéfilm, 1975 (ism.)
02:30
Tüzet viszek
magyar tévéfilm, 1981 (ism.)
02:35
magyar tévéjáték, 1971 (ism.)
02:25
Németh János, Az agyag hangján szólnak a formák - Portréfilm Németh János szobrászművészről
02:30
Fölszállott a páva 2018
magyar dokumentumfilm, A Döntők Döntője - Meghívottak 1. rész, 2018 (ism.)
 
03
óra
 
03:45
Magyar történelmi arcképcsarnok
magyar ismeretterjesztő, III. Béla (1172-1196), 1998
   
03:40
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Porto, 2008
03:40
Nyitott stúdió
magyar zenei műsor, Túloldalon - Huzella Péter dalai - Verskoncert a Kaláka Fesztiválon, Miskolc 1995
 
03:50
Fatüzelés - A cserépkályha
magyar ismeretterjesztő film, 2015
 
03:15
P'amende
A szeretet szolgálatában
03:45
"A magok oltalmára..." - Erdélyi erődtemplomok
magyar ismeretterjesztő, Csíkdelne, 2003
 
szerda
október 17.
csütörtök
október 18.
péntek
október 19.
szombat
október 20.
vasárnap
október 21.
hétfő
október 22.
kedd
október 23.
szerda
október 24.
csütörtök
október 25.
péntek
október 26.
szombat
október 27.
vasárnap
október 28.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.